M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marcin dowie się o romansie Izy! Dostanie anonimowy donos i wybuchnie

2023-01-20 20:25

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1707 odcinku "M jak miłość" oniemieje kiedy dostanie anonimowy donos o zdradzie żony! Iza (Adriana Kalska) nie przyzna się mężowi, że Radek (Philippe Tłokiński) pocałował ją w redakcji, potem wyznał miłość, a następnie będzie potrzebował pomocy po śmierci matki. Chodakowski starał się wierzyć, że żona i dziennikarz są znajomymi na stopie zawodowej, ale ostro się pomyli. W 1707 odcinku "M jak miłość" ktoś opisze mu, co wyczynia Iza. My już wiemy, kto będzie autorem listu do Chodakowskiego. Sprawdź!

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się o podrywach Radka, o tym, że dziennikarza z USA i jego żonę łączy więcej niż sprawy zawodowe. Niestety nie powie mu tego Iza, która nie zdecyduje się na szczerą rozmowę z mężem i nie wyjaśni sprawy pocałunku. Co prawda, odepchnęła Radka, ale do zbliżenia jednak doszło, a potem mężczyzna wysłał jej wiadomość z wyznaniem miłości. Zdradzamy, że zrobi to ponownie, bo po śmierci matki załamie się, zacznie pić i uprze się, że tylko Chodakowska jest mu bliska. 

Marcin w 1707 odcinku "M jak miłość" dostanie anonimowy donos, z którego jasno wyniknie, że Radek podrywa jego żonę i jest między nimi coś więcej... Detektyw od początku był zazdrosny o kolegę Izy z redakcji, ale tłumaczył sobie, że musi jej ufać, by nie doprowadzić do kryzysu, takiego jak w przypadku sprawy z Janem Bosackim (Dariusz Kordek). Wtedy też Iza nie zdecydowała się powiedzieć szczerze, co zaszło w Krakowie. Chodakowski myślał, że go zdradziła z Michałem (Paweł Deląg), chociaż tak naprawdę to podły Bosacki podał im odurzające substancje i położył razem do łóżka. Sprawa się wyjaśniła, ale gdyby kobieta od początku sama przyszła z tym tematem do męża, zapewne uniknęliby separacji. Widać, że Iza nie nauczy się na swoich błędach i o Radku też nie powie mężowi. 

Kto wyśle donos do Marcina w 1707 odcinku "M jak miłość"?

Zdradzamy, że anonimową wiadomość do Chodakowskiego wyśle cwana i bystra Kisieiowa (Małgorzata Rożniatowska). To ona zaobserwuje dziwną zażyłość między Izą i Radkiem i postanowi donieść o wszystkim Chodakowskiemu. Nie odważy się powiedzieć mu tego osobiście, więc postanowi wysłać mu anonimowo pewne informacje. Marcin początkowo nie będzie wiedział, kto mógł dostarczyć mu takką wiadomość. Z pewnością jednak oniemieje na wieść, że żona nie była z nim szczera. Jak zakończy się sprawa z Radkiem i Izą? Chodakowski tak tego nie zostawi. Nie pozwoli, by ktoś rozbił jego małżeństwo. Dojdzie do kolejnej afery. 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze