M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Iza odegra się na Radku za pocałunek. Śmierć matki wszystko między nimi zmieni - ZDJĘCIA

2023-01-17 20:13

W 1703 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zauważy, że Radek (Philippe Tłokiński) zachowuje się inaczej po ich pocałunku, po ostrzeżeniu, że wyleci z pracy, jeśli zrobi to jeszcze raz. Pracowity, oddany asystent Izy nagle zacznie wszystko zawalać, więc Chodakowska ostro się na nim odegra w redakcji. Zwróci Radkowi uwagę, że wyrzuci go z "Głosu Gródka", jeśli dalej będzie się obijał. Jeden telefon od załamanego Radka w 1703 odcinku "M jak miłość" wzbudzi w Izie poczucie winy i nie pozwoli żonie Marcina (Mikołaj Roznerski) przestać o nim myśleć. Wszystko między nimi zmieni śmierć matki Radka. Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Radek w 1703 odcinku "M jak miłość" będą na wojennej ścieżce. Wyznanie miłości Radka, który pocałuje szefową, a potem napisze jej w SMS-ie, że się zakochał, ale nie zrobi niczego wbrew jej woli, pozostanie słodką tajemnicą Izy. Żeby nie drażnić i tak zazdrosnego Marcina, Iza dalej będzie brnęła w swoje kłamstwa. Nie odpuści sobie pracy w redakcji "Głosu Gródka", więc w 1703 odcinku "M jak miłość" Marcin i dzieci nadal będą musieli znosić rozłąkę rodziny. Do tego Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) oddalą się od matki, przestaną wierzyć w jej obietnice, że wkrótce znów będą razem.

Tymczasem Izę w 1703 odcinku "M jak miłość" pochłoną problemy z Radkiem, który po odtrąceniu nagle zacznie obijać się w pracy. Do tej pory asystent Chodakowskiej był dla niej ogromnym wsparciem, wyręczał ją w wielu obowiązkach, dbał o nią, ale teraz Radek zrobi się dziwnie oschły, obojętny. W końcu Iza zwróci mu uwagę, że oczekuje większego zaangażowania i odbierze mu jeden z tematów, nad którymi będzie pracował do najnowszego numeru "Głosu Gródka".

Radek ze złamanym sercem w 1703 odcinku "M jak miłość" da Izie spokój, ale do czasu. Okaże się bowiem, że matka Radka dostała zawału serca i w ciężkim stanie trafi do szpitala w Gródku. Niestety umrze, a załamany Radek zadzwoni do Izy z tragiczną wiadomością. Chodakowską dopadną wyrzuty sumienia, że odgrywała się na nim za pocałunek, choć Radka dręczyły kłopoty z matką.

Od razu w 1703 odcinku "M jak miłość" pojedzie do niego do szpitala, by wesprzeć asystenta w trudnej chwili. Poświęcając przy tym czas przeznaczony dla Marcina i dzieci. Żałoba Radka doprowadzi do tego, że Iza zacznie się nad nim litować, nie zdoła zapomnieć o tym jak podle go potraktowała. W trakcie spaceru z rodziną odbierze kolejny telefon od zrozpaczonego Radka, więc myślami cały czas będzie przy nim.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Najnowsze