M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Zakłamana Iza powie Marcinowi, że musi odejść! Dłużej nie wytrzyma takiego życia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-16 21:02

W 1700 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zatraci się w pracy do tego stopnia, że Marcin (Mikołaj Roznerski) i dzieci zupełnie zejdą na dalszy plan. Do tego dojdą złamane obietnice Izy, kłamstwa, które doprowadzą do coraz większego kryzysu u Chodakowskich. Czarę goryczy przeleje pocałunek Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński). Po tym co w 1700 odcinku "M jak miłość" zajdzie między Izą i jej asystentem, zapłakana Chodakowska wróci do Marcina i zapowie mężowi, że musi rzucić to wszystko, bo sytuacja ją przerosła. Czy ich związek to przetrwa? Zobacz ZWIASTUN i poznaj szczegóły 1700 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1700 odcinku "M jak miłość" oddalą się od siebie jeszcze bardziej, co kolejny raz odbije się na ich dzieciach, Szymku (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Już od kilku miesięcy dla Izy liczy się w zasadzie tylko praca redaktor naczelnej "Głosu Gródka", jakby stanowisko szefowej lokalnej gazety z prowincji było warte poświęcenia szczęścia rodziny. Nie zważając na słowa Szymka, który zapytał matkę wprost jak może zostawiać ich i tatę, Iza nie dołączy do Marcina oraz dzieci na wakacjach nad morzem.

Jak by tego było mało, w 1700 odcinku "M jak miłość" Chodakowski nie zastanie w domu żony, gdy po dwóch tygodniach stęsknione dzieci będą nastawiały się na cały dzień z mamą. Zadzwoni do Izy, która znów wykręci się pracą, ale łaskawie zaprosi rodzinę do redakcji w Gródku. Nie będzie jednak miała zbyt wiele czasu dla Szymka, Mai i Marcina. Nerwowo zacznie się tłumaczyć z tego, co się dzieje, składać mężowi kolejne obietnice bez pokrycia. - Ja wiem, że ten miesiąc to była jakaś porażka, ale jestem już na ostatniej prostej. Będzie łatwiej, obiecuję...

- Trzymam cię za słowo...

Pocałunek Izy i Radka w 1700 odcinku "M jak miłość"

Ostatecznie w 1700 odcinku "M jak miłość" Marcin wróci z dziećmi do domu, a Iza zostanie w Gródku, gdzie zacznie się wypłakiwać Radkowi jaką jest beznadziejną szefową, matką i żoną. Asystent Izy wykorzysta okazję i ją pocałuje. Dostanie za to siarczysty policzek i ostrzeżenie, że jeśli jeszcze raz posunie się tak daleko, wyleci z pracy. Po wymuszonym pocałunku Iza natychmiast pojedzie do Warszawy i ze łzami w oczach stanie w drzwiach mieszkania.

Iza w 1700 odcinku "M jak miłość" ukryje przed Marcinem pocałunek Radka

Marcinowi w 1700 odcinku "M jak miłość" nie przyzna się co zrobił Radek. - Stało się coś? - zapyta zatroskany Chodakowski, widząc rozpacz żony. Dręczona poczuciem winy Iza podejmie decyzję o odejściu z redakcji. Ale będzie brnęła w kolejne kłamstwa.

- Marcin, nie daję już rady. Rzucam to wszystko w cholerę i wracam do domu. Po prostu przerosło mnie to wszystko...

- Skarbie, ja wiem, że jest ciężko, ale tragedii nie ma. Ja też cię bardzo przepraszam za to, że się tak tym denerwuję. Ale ja to wszystko sobie już poukładałem. To wszystko jest do ogarnięcia, wystarczy mieć tylko odpowiedni plan. Na razie to ty jesteś zmęczona. I pewnie głodna... Zrobię ci pyszny omlet - wesprze ukochaną Marcin.

Iza z kolei w 1700 odcinku "M jak miłość" ukryje przed nim wiadomość od Radka z wyznaniem miłości.  - Ja naprawdę strasznie się cieszę, że ty tutaj już jesteś, maleńka. Skarbie, ja się strasznie za tobą stęskniłem. I wiesz co, coś ci powiem... Bardziej niż nasze dzieci...

- Marcin...

- No co?

- Ja za tobą też... - odpowie Iza i w 1700 odcinku "M jak miłość" wtuli się w Marcin z winą wypisaną na twarzy.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
M jak miłość odcinek 1700 ZWIASTUN. Iza zdradzi Marcina. Intryga Argasińskiego i Ewy przeciwko Łukaszowi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze