M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Pocałunek Izy i Radka to dopiero początek! Dostanie od niego przerażającą wiadomość - ZDJĘCIA

2023-01-11 9:08

W 1700 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Jak do tego dojdzie? Po powrocie znad morza Marcin zarzuci Izie, że pracę stawia ponad rodzinę. Oskarżenia męża załamią Izę do tego stopnia, że w 1700 odcinku "M jak miłość" będzie się wypłakiwała Radkowi jak bardzo jest nieszczęśliwa. Młody dziennikarz wykorzysta okazję i pocałuje Izę. Choć zostanie za to spoliczkowany przez szefową, posunie się jeszcze dalej. Zachowanie Radka przerazi Izę, która ukryje przed Marcinem co ją łączy z asystentem. Zobacz WIDEO z tych scen i ZDJĘCIA z 1700 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Izy w 1700 odcinku "M jak miłość" stanie się faktem! Po tym co ostatnio wyprawia żona Marcina, która pracę w redakcji "Głosu Gródka" stawia ponad dobro dzieci, małżeństwa i przyszłość rodziny, można było się spodziewać tego, że z pozoru niewinna znajomość Izy z Radkiem wkroczy w kolejną fazę. Nawet 7-letni Szymek (Staś Szczypiński) zauważy, że mama bardziej troszczy się o pracowników niż o nich. Nawet wprost zapytał Ize jak tak może. Samotny wyjazd Marcina z Szymkiem i Mają (Laura Jankowska) na wakacje nad morze przeleje czarę goryczy.

Iza odtrąci Marcina i dzieci w 1700 odcinku "M jak miłość"

Kolejna rozłąka Marcina i Izy w 1700 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej pogłębi kryzys małżeński u Chodakowskich. Po dwóch tygodniach Marcin z dziećmi wróci znad morza, stęskniony za Izą pojedzie z Szymkiem i Mają do Grabiny, lecz tu czeka go bolesne rozczarowanie. Bo Iza znów będzie tak zapracowana, że nie znajdzie dla rodziny czasu. Niemal cały dzień Chodakowski spędzi z dziećmi w domu Mostowiaków.

Czy Barbara przemówi Izie do rozumu w 1700 odcinku "M jak miłość"?

O tym jak źle się dzieje między nią i Izą w 1700 odcinku "M jak miłość" opowie Barbarze, która poważnie rozmówi się z Chodakowską. Zwróci jej uwagę, że w życiu są ważniejsze rzeczy i ludzie niż praca, kariera i pieniądze. Zwłaszcza, że "Głos Gródka" nie jest wart takich poświęceń. Rozmowa z Barbarą załamie Izę, którą troskliwą opieką i wsparciem w 1700 odcinku "M jak miłość" otoczy nie kto inny, tylko Radek!

- Jestem do niczego. Nie ogarniam redakcji, nie ogarniam własnego domu, dzieci. Jestem chodzącą porażką i wszyscy wokół to widzą - wyżali się Radkowi, który od razu zaprotestuje. - Świetnie sobie radzisz. Po prostu masz za dużo na głowie, nie możesz kontrolować wszystkiego, co dzieje się w redakcji. Iza, posłuchaj, z nikim mi się tak dobrze nie pracowało jak z tobą. Jesteś cudowna...

Pocałunek Izy i Radka w 1700 odcinku "M jak miłość" pierwszym etapem zdrady!

Cierpienie szefowej dla Radka w 1700 odcinku "M jak miłość" będzie okazją, żeby popchnąć Izę do zdrady. Pocałuje Chodakowską, która za niechciany pocałunek uderzy go w twarz. Zagrozi też asystentowi, że zwolni go z pracy w redakcji jeśli jeszcze raz spróbuje się do niej zbliżyć. - Zrób to jeszcze raz, a wylecisz z pracy na zbitą twarz! Nigdy więcej, rozumiesz?!

Ale groźby Izy w 1700 odcinku "M jak miłość" nie zrobią na Radku większego wrażenia. Tuż po tym jak oburzona zachowaniem Radka Iza wróci do Marcina i dzieci, asystent przerazi ją wiadomością z miłosnym wyznaniem, że się w niej zakochał. Iza będzie musiała ukryć przed mężem SMS od Radka, który stanie się coraz bardziej nieobliczalny w próbach uwiedzenia szefowej!

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze