M jak miłość

M jak miłość. Kochanek Izy kiedyś dobierał się do Kasi! Rywal Marcina znów okaże się psychopatą? - ZDJĘCIA

Sensacja w "M jak miłość"! Radek (Philippe Tłokiński), który został asystentem Izy (Adriana Kalska) i odciąga ją od Marcina (Mikołaj Roznerski) i rodziny, wygląda dokładnie tak samo jak mężczyzna, który już raz uwodził ukochaną Chodakowskiego! I to nie jest przypadek! Radka i Krystiana, inżyniera, który zasypywał Kasię (Agnieszka Sienkiewicz) kwiatami gra ten sam aktor! Czy asystenta Izy i współpracownika Kasi łączy coś poza osobą odtwórcy? Sprawdź, co już wiemy o groźnym rywalu Marcina w "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Co kochanek Izy ma wspólnego z amantem Kasi? Sensacyjne odkrycie może zmienić wszystko - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! 

Krystian Proć w "M jak miłość" uwodził Kasię i obiecywał jej "złote góry". Marcin ostrzegał ukochaną, że to się może źle skończyć, bo facet ma opinię "babiarza", ale nikt nie wiedział, że to niebezpieczny psychopata! Krystian okazał się być synem bandyty, Jerzego Procia, który prześladował Kasię oraz przyczynił się do zabicia jej wujka. Ostatecznie bandzior trafił za to kratki, a synek zapragnął zemsty. Co ma z nim wspólnego Radek, którego gra ten sam aktor?

"M jak miłość": Co wspólnego mają ze sobą kochanek Izy i prześladowca Kasi? 

Kasia i Marcin w "M jak miłość" mieli okresy rozstań z powodu jego niedojrzałości i zdrad. Kiedy dziewczyna próbowała sobie układać życie z dala od Chodakowskiego, właśnie wtedy inżynier Krystian Proć wziął ją sobie na celownik. Czy ta ponura historia ma ciąg dalszy?

Fakt, że kochanka Izy, Radka,  który bezczelnie uwodzi Chodakowską w "M jak miłość" i odciąga ją od rodziny oraz niegdysiejszego Krystiana gra ten sam aktor, daje sporo do myślenia. Jednak równie istotna wydaje się reakcja Marcina, który jak dotąd nie rozpoznał w nim dawnego wroga.  Czy Radek jest z rodziny panów Proć? A może to sam Krystian z nowym wizerunkiem "sławnego dziennikarza"? Sprawa wydaje się bardzo ciekawa i na pewno poznamy prawdę w nowych odcinkach serialu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1698: To Piotrek odkryje, co Franka zrobiła dla Pawła. Takiej ofiary z miłości jeszcze nie było w serialu - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Marszałek wystąpi w nowych odcinkach! Wzruszające wspomnienie Kingi Zduńskiej
Najnowsze