M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę - ZDJĘCIA

2023-01-03 9:26

Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) nie umrze w "M jak miłość". Zgodnie z przewidywaniami przyjaciół chorego Kuby i jego narzeczonej Kasi (Paulina Lasota) ich ślub zdziała cud już w 1700 odcinku "M jak miłość". Niedługo po wzruszającej ceremonii w szpitalu stan umierającego na białaczkę Jakuba nagle się poprawi. Nawet lekarze będą zaskoczeni kolejnymi wynikami badań Karskiego, który dopiero co był na skraju życia i śmierci. W żaden logiczny, medyczny sposób nie uda się tego wyjaśnić. Wszystko wskazuje na to, że dzięki miłości do Kasi, dzięki ślubowi Kuba wyzdrowieje. Sprawdź, jak do tego dojdzie i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Jakuba w 1696 odcinku "M jak miłość" będzie na tyle blisko, że Kasia posłucha rady Anety Chodakowskiej (Ilona Janyst) i przekona ukochanego do szybkiego ślubu. To będzie dla nich obojga jedyna nadzieja na odzyskanie wiary, że leczenie Kuby ma sens, że pokona białaczkę i będą razem do końca życia. Aneta wpadnie na pomysł, by połączyć Kasię i Jakuba małżeńską przysięgą i w ten sposób zmobilizować wycieńczonego chorobą Karskiego do walki o wspólną przyszłość.

Niestety w 1696 odcinku "M jak miłość" nie wszystko pójdzie z planem, a ślub Kasi i Jakuba będzie nielegalny, bo udzieli go ksiądz (Paweł Janyst) bez uprawnień. O tym jednak szczęśliwa żona nie wspomni Karskiemu. Po złożeniu małżeńskiej przysięgi zwróci się do męża ze szczególną prośbą. - Teraz jesteś mój i tylko mój. I nie możesz mnie zostawić…

Jakub po ślubie z Kasią w 1696 odcinku "M jak miłość" obieca, że nigdy nie odejdzie

Po ślubie osłabiony białaczką Jakub w 1696 odcinku "M jak miłość" obieca Kasi, że nigdy się nie podda. - Nie tak miała wyglądać nasza noc poślubna. Nie mam wpływu na wszystko. W zasadzie już na bardzo niewiele rzeczy mam wpływ, ale nie zostawię cię nigdy Kasiu... I jeśli mi się poszczęści, to zabiorę cię na Islandię. Wszędzie, dokąd tylko zechcesz...

Jakub nie umrze! W 1700 odcinku "M jak miłość" wróci do zdrowia i pokona białaczkę

Dopiero w 1700 odcinku "M jak miłość" cud po ślubie Jakuba i Kasi stanie się faktem. Kolejne wyniki badań Karskiego, który na oddziale hematologii nadal będzie przechodził ryzykowne leczenie, potwierdzą, że Kuba powoli wraca do zdrowia. Lekarzom trudno będzie wytłumaczyć nagłą poprawę stanu Jakuba, bo z medycznego punktu widzenia jego organizm będzie zbyt wycieńczony, by pokonać białaczkę. Kasia w 1700 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała żadnych wątpliwości, że to siła miłości, która połączyła ją z Jakubem działa takie cuda.

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Najnowsze