M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Olek zawalczy o Frankę. Aneta będzie coraz bardziej zazdrosna - ZDJĘCIA

2023-01-23 11:27

Olek (Maurycy Popiel) w 1702 odcinku "M jak miłość" zawalczy o Frankę (Dominika Kachlik), która po postrzale w rękę, będzie potrzebować Chodakowskiego jak nigdy wcześniej. To właśnie wybitny specjalista ortopedii może uratować zdrowie Franki, a ona uwierzy, że dzięki lekarzowi odzyska sprawność. W 1702 odcinku "M jak miłość" Franka uda się na wizytę do Olka, który rzeczowo objaśni jej, w czym tkwi problem. Jednocześnie Chodakowski zacznie mieć duże problemy w domu, bo Aneta (Ilona Janyst) będzie zazdrosna jak nigdy!

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Olek stanie się wielką nadzieją dla Franki, która po postrzale w bistro, wciąż nie odzyska sprawności w ręce. Każdy wie, że Chodakowski to wybitny lekarz, zresztą nie bez przyczyny objął stanowisko ordynatora w klinice po Argasińskim (Karol Strasburger). Postara się pomóc Zduńskiej jak najlepiej umie. 

- Generalnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Dlatego musimy wrócić do ortezy - zacznie tłumaczyć Olek w 1702 odcinku "M jak miłość", kiedy Zduńska zjawi się na wizycie. - Rehabilitacja na tym etapie powinna przynieść lepsze efekty. Dlatego musimy zlecić badania i konsultację neurologiczną. A jeżeli to nie przyniesie efektu to niestety czeka cię kolejny zabieg i komora hiperbaryczna. Ale nie ma się czym przejmować. Gdyby zaszła taka ewentualność to ja będę operować, więc sukces murowany - objaśni lekarz, ale kobieta bardzo się zmartwi, że oprócz niemożności zajścia w ciążę, teraz czeka ją walka o sprawność w ręce. 

Aneta coraz bardziej zazdrosna o Olka w "M jak miłość" 

Chociaż Olek zawsze zachowuje się profesjonalnie, nie da się ukryć, że w domu rodzinnym często narażony jest na fochy i dziwne pomysły żony. Cwana Chodakowska narobi mu problemów, bo wtrąci się w aferę Lilki (Monika Mielnicka) i Ethana (Paweł Roman), który postrzelił Zduńską. Każe dziewczynie zaszantażować byłego kochanka i powiedzieć mu, że niby ma dowody na jego szemrane działania, w wszystko zgrała na pendrive. Olek w 1702 odcinku "M jak miłość" uświadomi żonie, że raczej nie przemyślała planu.

- Sprytnie... A nie pomyślałaś czasem co będzie, jak on postanowi ten pendrive odzyskać? - zapyta się rzeczowo Olek. Po powrocie do domu, da Lilce i żonie reprymendę. 

Już niebawem w "M jak miłość" Aneta uzna, że nie podoba się mężowi po ciąży, a sama nie czuje się pięknie i kobieco. To tak ją dobije, że zacznie patrzeć mężowi na ręce, oskarży go o flirtowanie z pielęgniarką Laurą (Klaudia Kulinicz). Oznajmi, że mąż nie liczy się z jej zdaniem, ignoruje ją i nie traktuje poważnie. Olek może i odnosi sukcesy w sprawach zawodowych, ale w życiu rodzinnym rządzi Aneta. Oby mimo wszystko zdołał pomóc France odzyskać pełnię sprawności. 

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze