M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Aneta i Lilka doigrają się za swój lekkomyślny plan. Olek ostrzeże żonę i opiekunkę - ZDJĘCIA

2023-01-19 13:22

Aneta (Ilona Janyst) i Lilka (Monika Mielnicka) w 1702 odcinku "M jak miłość" doigrają się za swój pomysł podpuszczania Ethana (Paweł Roman). Obie pomyślą, że dobrze zadziała zagranie w grę bandyty i skłamanie, że mają na niego dowody w sprawie szemranych działań i interesów. Nie pomyślą, że właśnie sprowadzają na siebie ogromne niebezpieczeństwo i dopiero Olek uświadomi żonie i opiekunce Boryska (Tymon Szkopek), że postąpiły fatalnie. Chodakowski zdobędzie się na ostrą reprymendę, a Lilce i Anecie aż zrzednie mina.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Olek dowie się o szalonym planie żony i Lilki i aż oniemieje. Cwana Aneta, niewiele myśląc, podjudzi Lilkę do zaszantażowania Ethana. Pomyśli, że skoro bandyta cały czas grozi dziewczynie, to trzeba zagrać w jego grę. Każe skłamać Lilce, że niby ma dowody na jego szemrane interesy. I faktycznie, kiedy w 1702 odcinku "M jak miłość" opiekunka Boryska porozmawia z byłym kochankiem, wyłoży mu fałszywe groźby.

- Powinieneś o czymś wiedzieć... Kiedy byliśmy jeszcze razem, przegrałam sobie na pendrive’a dane z twojego komputera... - zapowie Lilka w rozmowie z Ethanem, - Nie wierzę ci... Kłamiesz! - rzuci ostro bandyta. - Chcesz się przekonać? Proszę bardzo! Tylko się zbliż do Mateusza, to zobaczysz... - zagrozi dziewczyna, a Aneta będzie z niej dumna. Szkoda tylko, że przez chwilę, bo potem do akcji włączy się Olek. 

Chodakowski da reprymendę żonie i Lilce w 1702 odcinku "M jak miłość" 

Aneta pochwali się mężowi, jak sprytnie załatwiła Ethana, a on od razu zauważy, że tak naprawdę mogła tylko sprowokować go do działania. - Co, jeśli on przyjedzie, żeby tego pendrive’a szukać? - zapyta się lekarz, a Aneta dopiero po chwili uświadomi sobie, że mogła narazić swoją rodzinę na niebezpieczeństwo. Olek zachowa jednak zimną krew i na spokojnie przemyśli sprawę. Uzna, że Ethana na pewno zaraz namierzy policja i sprawa będzie zakończona. Kiedy Chodakowski wróci w 1702 odcinku "M jak miłość" do domu, da ostrzeżenie Lilce i cwanej żonie. Opiekunka Boryska zapewni, że Ethan już nie zadzwoni.

- (...) Gdyby zadzwonił, proszę cię, żebyś nagrała tę rozmowę. I jeszcze jedno, ponieważ opiekujesz się naszym synem, to chciałbym wiedzieć wiedzieć o każdym niepokojącym zdarzeniu, rozmowie, smsie.... - powie twardo Olek, a Lilka oczywiście obieca, że zrobi jak mówi. - Nie kombinujcie nic na własną rękę, rozumiemy się? - zapyta się ostro Olek i obie potwierdzą. Póki co nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się sprawa z bandytą Ethanem. 

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze