M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Jakub nie dożyje przeszczepu szpiku? Kasia będzie musiała przygotować się na najgorsze - ZDJĘCIA

2022-12-19 21:12

Czy Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) w "M jak miłość" umrze? Kasia (Paulina Lasota) usłyszy najgorsze wieści. Pojawi się szansa na ratunek chorego na białaczkę detektywa, ale możliwe, że nie dożyje przeszczepu szpiku! Lekarz Karskiego przekaże Stawskiej koszmarne wieści, a ona sama w 1694 odcinku "M jak miłość" zobaczy, że narzeczony słabnie z chwili na chwilę. Dotychczasowe leczenie nie przyniesie spodziewanej poprawy, wręcz przeciwnie, będzie tylko gorzej! Jakub nie dożyje momentu, który może go uratować?

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Karski w 1694 odcinku "M jak miłość" będzie walczył o życie w szpitalu, gdzie trafił po zorganizowaniu romantycznej randki dla Kasi. Detektyw cały czas walczy z chorobą, stara się nie poddawać, ale lekarze dadzą znać Stawskiej, że z mężczyzną jest naprawdę źle. Nie ma poprawy w wynikach badań, a wręcz przeciwnie, pacjent słabnie w oczach. - W przypadku takiej choroby jest sinusoida. Są dni lepsze, kiedy myśli się pozytywnie, ale przychodzą takie dni kryzysu, kiedy człowiek już niemalże odpuszcza - wytłumaczył Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". 

Kasia poczuje, że Karski się poddaje w 1694 odcinku "M jak miłość"

Lekarka poczuje, że traci ukochanego. - Jakub udaje przede mną, że wszystko jest ok... Ale to tylko gra. Czuję, że on się powoli poddaje, już nie ma siły walczyć. Jadę jutro do niego z samego rana - napisze wiadomość Kasia. 

W 1694 odcinku "M jak miłość" Kasia usłyszy od lekarza, że istnieje pewna szansa na uratowanie życia chorego. - Wyniki drastycznie się pogarszają, organizm jest bardzo słaby... Pytanie, czy pacjent dotrwa do przeszczepienia szpiku - usłyszy w szpitalu Kasia. Porozmawia też z lekarzem o ewentualnym leczeniu, które jednak obarczone będzie dużym ryzykiem i nie wiadomo nawet, jak Karski zareaguje na taką terapię. 

Ta terapia obarczona jest sporym ryzykiem. Skutki uboczne... - wyjaśni Kasi doktor w 1694 odcinku "M jak miłość". 

- Wiem - przerwie mu Kasia. - Musicie go uratować! - doda zdeterminowana i będzie walczyć o ukochanego do końca. Pytanie tylko, czy detektyw wykrzesa siłę na dalszą walkę.

- Stan Jakuba jest naprawdę krytyczny. Kasia cały czas przy nim czuwa. Niestety nie ma poprawy i zaczyna ich to przerastać, ale Kasia musi być silna. Nie pozwala sobie na takie momenty słabości. Pokazuje Jakubowi tylko to, że jest dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze. Kiedy już wszystkie metody racjonalne, naukowe zawodzą to chyba tak naprawdę można liczyć już tylko na cud - skomentowała Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Najnowsze