M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Smutne pożegnanie Jakuba i Kasi w szpitalu. Śmiertelna choroba da kolejne objawy - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-05 21:18

W 1690 odcinku "M jak miłość" chory na białaczkę Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) mocno odczuje skutki uboczne leczenia, chemioterapii, która tak go osłabi, że zupełnie opadnie z sił. Kuba zauważy też kolejne, niepokojące objawy choroby. Z troski o Kasię (Paulina Lasota) ukryje przed narzeczoną, jak bardzo jest z nim źle. Aż w 1690 odcinku "M jak miłość" nadejdzie chwila, gdy Jakub dostanie wyniki badań, które potwierdzą najgorsze. Znów trafi do szpitala, gdzie czule pożegna się z Kasią. Podczas smutnego pożegnania Kuba przypomni Kasi wielką listę rzeczy do zrobienia, marzeń, które muszą razem spełnić. Ale choroba rozdzieli tę parę na długo! Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z 1690 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Jakuba w 1690 odcinku "M jak miłość" wpłynie na wszystkie plany Karskiego i jego ukochanej Kasi, którzy ta krótko cieszyli się swoją miłością. Nie dane im było zbyt długo zaznać szczęścia po zaręczynach, bo nagle okazało się, że Kuba jest chory na białaczkę i jego stan jest naprawdę poważny.

Chory Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" ukryje przed Kasią jak naprawdę się czuje

Niestety w 1690 odcinku "M jak miłość" nastąpi poruszający ciąg dalszy walki Jakuba z chorobą, która tak go osłabi, że nawet tak silny, wysportowany mężczyzna, jakim jeszcze do niedawna był Karski, poczuje jakby białaczka miała go pokonać. Po chemioterapii Jakub wyjdzie ze szpitala, lecz z każdym dniem będzie się czuł coraz gorzej. Ani słowem nie wspomni Kasi o tym jak jest z nim źle. Nie będzie chciał martwić ukochanej, więc będzie robił dobra minę do złej gry. Jednak Kasia, która przecież jest lekarką zauważy nie tylko osłabienie Kuby, ale także kolejne objawy wskazujące, że choroba nie odpuszcza.

Kasia dostanie od Jakuba "wielką listę rzeczy do zrobienia"

W decydującym momencie w 1690 odcinku "M jak miłość" Jakub uzna, że musi jednak zgłosić się znów do szpitala. Usłyszy od lekarza pogarszające się wyniki badań, które wykażą, że zostało mu niewiele czasu, że jego organizm jest na wyczerpaniu. Zanim jednak Karski wróci do szpitala, urządzi dla Kasi romantyczną kolację i wręczy jej "wielką listę rzeczy do zrobienia". Żeby wiedziała, że się nie podda, że chce z nią spełnić najskrytsze marzenia.

Na liście Kuby w 1690 odcinku "M jak miłość" będą tak ważne sprawy jak ślub z Kasią, dziecko, którego tak pragnie, wspólny dom, ale nie tylko. Kasia ze łzami w oczach przeczyta, co jeszcze ma w planach Jakub.

"Pojechać z tobą w góry. Zobaczyć, jak wywracasz się na nartach. Zgubić się z tobą na szlaku. Odnaleźć się z tobą na szlaku. Zostać twoim mężem. Zostać ojcem twoich dzieci. Nauczyć cię porządnie boksować. Przenieść cię przez próg naszego pierwszego domu. Znaleźć pierwszy siwy włos na twojej głowie. Zestarzeć się przy tobie..."

Ostatnie chwile Jakuba i Kasi w szpitalu w 1690 odcinku "M jak miłość"

Kiedy w 1690 odcinku "M jak miłość" Kasia zorientuje się, że choroba Jakuba zaczyna powoli wygrywać tę nierówną walkę, razem pojadą do szpitala. Właśnie tam zakochani pożegnają się przed kolejnym etapem leczenia Kuby. - Dalej już pójdę sam. Dam radę... - stwierdzi Karski, żeby Kasia dłużej nie patrzyła na niego w tak fatalnym stanie.

- Nie ma mowy. Oprowadzam cię do samego łóżka...

- Zaczekaj... Uparta jesteś. Kasiu, proszę cię, nie przejmuj się tak... Wyobraź sobie, że żegnamy się na lotnisku. Ja lecę do Hamburga na targi sprzętu szpiegowskiego. Takie trochę dłuższe targi...

- A co ja robię w tym czasie?

- Odpoczywasz, chodzisz do pracy,tęsknisz za mną i czekasz aż wrócę i zaczniemy wykreślać punkty z naszej listy... Jeden po drugim. Obiecuję...

- Dobrze, tylko nie oglądaj się za dziewczynami. Zrozumiano? - powie Kasia z wymuszonym uśmiechem na ustach, by Kuba nie zauważył jak bardzo się boi, że umrze, że choroba i śmierć na zawsze ich rozdzielą.

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze