M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Chory Karski zdąży zostać ojcem przed śmiercią?! Kasia zapłacze ze szczęścia – ZDJĘCIA

2022-11-28 22:20

W 1690 odcinku „M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) wyjdzie ze szpitala, ale jego chemioterapia nie będzie przynosić żadnych efektów. Jakub będzie czuł się coraz gorzej i już przestanie wierzyć w szczęśliwe zakończenie, dlatego sporządzi listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią, które będzie chciał zrealizować z ukochaną Kasią (Paulina Lasota). W 1690 odcinku „M jak miłość” największym marzeniem umierającego Karskiego będzie pozostawienie po sobie potomka! Oczywiście, poruszona Stawska zgodzi się spełnić ostatnią wolę śmiertelnie chorego narzeczonego. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1690 odcinku „M jak miłość” Jakub opuści oddział chemioterapii, gdyż nie będzie ona przynosiła żadnych efektów. Karski wyjdzie ze szpitala, mimo iż jego stan nie będzie najlepszy, a kolejne wyniki badań nie będą zwiastowały niczego dobrego. Jakub zrozumie, że to już jego koniec i uzna, że nie chce spędzać ostatnich chwil życia na szpitalnym łóżku tylko z ukochaną Kasią. W 1690 odcinku „M jak miłość” Karski wyjdzie ze szpitala na własne żądanie i tylko Marcinowi (Mikołaj Roznerski) przyzna się, że nie ma już żadnych nadziei na to, że wyzdrowieje. Z tego względu Jakub przygotuje specjalną listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią, które będzie chciał zrealizować wspólnie z Kasią!

W 1690 odcinku „M jak miłość” Jakub przekaże Kasi swoją ostatnią wolę. Oczywiście, Karski zatai przed narzeczoną swój faktyczny stan zdrowia i wyniki badań i nie przyzna się, że to najprawdopodobniej już ostatnie chwile, które przyjdzie im spędzić razem. Detektyw będzie robił dobrą minę do złej gry i podaruje Stawskiej spisaną listę rzeczy, które marzy, aby wykonać wspólnie z nią. Zaintrygowana Kasia od razu przystąpi do lektury!

- Wielka lista rzezy do zrobienia. Pojechać z tobą w góry i zobaczyć, jak wywracasz się na nartach. Zgubić się z tobą na szlaku. Znaleźć się z tobą na szlaku. Zostać twoim mężem... – zacznie czytać, nie mogąc ukryć wzruszenia.

Wtedy w 1690 odcinku „M jak miłość” na liście Karskiego znajdzie się coś, co sprawi, że Stawskiej kompletnie załamie się głos! Wówczas okaże się, że największym marzeniem Jakuba przed śmiercią jest spłodzenie dziecka i zostanie ojcem!

- Zostać ojcem twoich dzieci... – ledwo wydusi z siebie już całkowicie wzruszona Kasia.

Oczywiście, Kasia w 1690 odcinku „M jak miłość” obieca Jakubowi spełnić wszystkie punkty z jego listy, a w tym największe marzenie Karskiego o dziecku! Co więcej, zapewni go, że wspólnie na pewno zrobią jeszcze więcej!

- Zrobimy to wszystko i jeszcze więcej! – przysięgnie.

Już w 1690 odcinku „M jak miłość” Kasia i Jakub zaczną realizować punkty z listy Karskiego, ale niestety nie wszystko uda im się spełnić, bo przypomni o sobie zły stan detektywa. W pewnym momencie Jakub gorzej się poczuje, a z minuty na minutę jego stan będzie się pogarszał! Karski znów wyląduje w szpitalu, gdzie lekarze podejmą dramatyczną walkę o jego życie! Czy Jakub przeżyje? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość, odcinek 1685: Ostatnia prośba śmiertelnie chorego Jakuba! Marcin zrobi to w imię przyjaźni – WIDEO
Najnowsze