M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Umierający Karski zignoruje chorobę! W trakcie randki z Kasią wszystko się odwróci - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-30 10:11

W 1690 odcinku "M jak miłość" chory Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zignoruje fakt, że białaczka go wykańcza... Jakub chociaż na chwilę będzie chciał poczuć normalność, spędzić piękne chwile z Kasią (Paulina Lasota), która walczy o jego zdrowie całą sobą. Karski dostanie telefon od lekarza w 1690 odcinku "M jak miłość", ale nie wróci do szpitala, bo będzie przekonany, że chociaż na chwilę zapomni o chorobie i da radę udać przed Stawską, że mu się polepsza. Lekarze nie pochwalą jego zachowania i słusznie, bo randka z Kasią skończy się tragicznie! Okaże się, że detektyw mocno się przeliczył.

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1690 odcinku "M jak miłość" Karski postanowi poczuć się jak dawniej, kiedy był zdrowy i w pełni sił. Spróbuje zignorować chorobę, co nie okaże się dobrym pomysłem. Stawska zauważy pogarszający się stan narzeczonego, ale on uprze się, że da sobie radę. Dobije go wiadomość od lekarza, który zakomunikuje, że leczenie nie przynosi pożądanych rezultatów. 

- Tak, panie doktorze? Jakie wieści? - zapyta detektyw, kiedy odbierze telefon od specjalisty. - Obawiam się, że nie najlepsze... Morfologia wyszła bardzo słabo. Krótko mówiąc, powinien pan jak najszybciej wrócić do szpitala - oznajmi lekarz. - Czułem, że jest kiepsko. Wrócę do szpitala, ale jutro - oznajmi Karski, bo uzna, że ostatni wieczór chce spędzić z Kasią i dać sobie poczucie normalności. 

Jakub zignoruje chorobę w 1690 odcinku "M jak miłość" i słono za to zapłaci 

Karski postanowi zrobić niespodziankę ukochanej, ubierze świeżą koszulę i przygotuje kolację. Przywita Kasię kwiatami i uda, że choroba nie istnieje. - Cześć, kochanie. Nie jestem w stanie zabrać cię na kolację, więc ją zamówiłem. Zamiast kina proponuję film na kanapie, co ty na to - zapyta się Karski, kiedy lekarka przekroczy próg domu. - To będzie najlepsza randka w moim życiu - oznajmi wzruszona Kasia. To nie jedyna niespodzianka, bo detektyw wręczy ukochanej prezent. Podaruje jej listę rzeczy, które muszą razem zrobić kiedy odzyska zdrowie. 

- Wielka lista rzeczy do zrobienia - odczyta Kasia w 1690 odcinku "M jak miłość". - Pojechać z tobą w góry i zobaczyć, jak wywracasz się na nartach. zgubić się z tobą na szlaku, odnaleźć się z tobą na szlaku. Zostać twoim mężem, zostać ojcem twoich dzieci - przeczyta Kasia i rozklei się na całego. - Zrobimy to wszystko i jeszcze więcej - obieca wzruszona lekarka. 

Niestety randka Kasi i Karskiego szybko się skończy, bo Jakub zacznie się trząść, obleją go poty i straci wszystkie siły. Odczuje skutki niestawienia się w szpitalu. W 1690 odcinku "M jak miłość" Kasia zobaczy, że narzeczony próbuje ze wszystkich sił ją oszukać, udawać, że jest w porządku, ale ona słusznie zadecyduje, że muszą wracać do szpitala. Na miejscu Karski dostanie pomoc, ale niestety nie zapowiada się, że szybko zrealizuje listę, którą podarował ukochanej. 

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze