M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Problemy Franki po operacji. Paweł zauważy, że z żoną jest coraz gorzej - ZDJĘCIA

2022-12-13 18:55

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) po operacji ginekologicznej, która ma jej pomóc walczyć z bezpłodnością, pokonać chorobę uniemożliwiającą zajście w ciążę, nie posłucha zaleceń lekarki. Od zabiegu Franki minie zaledwie kilka dni, a mimo to Zduńska nie będzie się wcale oszczędzać. Do tego w 1693 odcinku "M jak miłość" ukryje przed Pawłem przykre dolegliwości, dotkliwy ból brzucha. Frankę ogarnie lęk, że rozczaruje męża, że nie spełni jego największego marzenia o dziecku. Ale Zduński domyśli się, że z Franką dzieje się coś złego. Postanowi działać. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1693 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Operacja Franki w "M jak miłość" nie obyła się komplikacji. Żona Pawła, która poddała się zabiegowi usunięcia torbieli i udrożnienia jajowodów usłyszała od lekarki (Ewa Konstanciak), że pojawiły się pewne problemy i jedna operacja może nie załatwić sprawy. Nie ma żadnej gwarancji, że Franka wyleczy się z bezpłodności, że zajdzie w ciążę i urodzi Pawłowi dziecko.

Franka w 1693 odcinku "M jak miłość" w kiepskim stanie po wyjściu ze szpitala

Nic dziwnego, że w 1693 odcinku "M jak miłość", po upływie kilku dni od wyjścia Franki ze szpitala, Zduński będzie drżał ze strachu o żonę. Zauważy bowiem, że Franka nie czuje się najlepiej. Ona z kolei, by nie martwić męża, nie przyzna się, że cierpi z powodu bóli brzucha. Wróci do pracy w bistro, żeby Paweł nie domyślił się, że dzieje się z nią coś złego.

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka przypadkiem odkryje jednak, że mąż zadbał o to, by się nie przemęczała. Uprzedzi bowiem kelnerkę Alę (Alicja Ostolska) i kucharza Otara (David Gamtsemlidze) o wyręczanie Franki w ciężkich pracach, a oni wezmą sobie to poważnie do serca. - Powiedziałeś Ali i Otarowi, żeby mnie pilnowali? - zapyta Pawła z wyrzutem. - Pilnowali? Nie do końca tak to ująłem...

- Nie wiem jak to ująłeś, ale to jakiś obłęd. Rozumiem, że się martwisz i dziękuję, ale ja chcę, żebyś o tym rozmawiał. To są moje, nasze sprawy! Nie czuję się z tym komfortowo!

- Poprosiłem ich tylko, żeby cię odciążyli. Widzę, że się gorzej czujesz. Myślałaś, że nie zauważę?

- Dobra, przepraszam. Chyba sama przed sobą próbuję udawać, że wszystko jest w ok. Koniec tematu, zamykamy. Zobaczymy co dziś powie lekarka!

Co wykażą wyniki badań Franki w 1693 odcinku "M jak miłość"?

Wizyta u lekarki w 1693 odcinku "M jak miłość" rozwieje wszelkie wątpliwości i obawy Zduńskich. Franka będzie powoli wracała do zdrowia. Badania nie pokażą nic niepokojącego. - Dobrze, że USG wykazało, że to twoje bóle związane są z owulacją. Musimy zagęszczać ruchy - ucieszy się Paweł, który zasugeruje żonie, by mocniej starali się o dziecko. Także Franka odetchnie z ulgą, że wszystko jest w porządku.

Mimo pomyślnych wieści w 1693 odcinku "M jak miłość" Frankę będą zadręczały myśli o dziecku, które oddała zaraz po porodzie 10 lat temu. Była surogatką Marty (Natalia Sikora) i Karola (Konrad Marszałek) Lewickich, urodziła im syna Adama (Liam Culbreth), z którym nie ma teraz żadnego kontaktu. - Co się dzieje? Myślałem, że wszystko jest w porządku. Widzę jaka jesteś przygnębiona...- Nie jestem! - zaprzeczy Franka, ale Paweł nie da się oszukać. - Jesteś i ja nic z tego nie rozumiem!

Rozterki Franki w 1693 odcinku "M jak miłość" o ciąży, dziecku i bezpłodności

- Czasem wracam myślami do tego, jak bardzo cię zawiodłam... Tyle czasu ukrywałam przed tobą prawdę. Boję się, że znowu cię rozczaruję, że nam się nie uda - wyzna Franka, która w 1693 odcinku "M jak miłość" wspomni Pawłowi także o wiadomości Lewickiej o Adamie. Kolejny raz Zduński zapewni żonę, że przeszłość muszą zostawić za sobą.  - Widzę jak walczysz. Jestem dumny, że mam taką dzielną żonę...

- Jak to się stało, że cię spotkałam, co? Że tak mnie wspierasz, że zawsze starasz się mnie zrozumieć, nawet jak popełniam błędy i mi wybaczasz? - zapyta Franka ze łzami w oczach. - Zostawmy to. Pamiętasz co powiedziała pani doktor. Stres nam nie pomoże - przypomni żonie Paweł.

W 1693 odcinku "M jak miłość" żeby poprawić ukochanej nastrój, by przestała myśleć o operacji i o synu Zduński zaplanuje spontaniczny wyjazd w góry do Bukowiny Tatrzańskiej. - Zabieram cię stąd.Szybkie pakowanie i jedziemy na wschód słońca! Skoro mamy starać się o dziecko, to jedźmy tam, gdzie czujesz się najlepiej - przekona Frankę.

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Najnowsze