M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Franka pomoże bezbronnej Ani. Zduńska raz na zawsze rozprawi się z wrogiem córki Budzyńskiego

2022-12-06 9:13

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wkroczy do akcji ratowania Ani (Gabriela Świerczyńska). Góralka, na prośbę zlęknionej Basi (Gabriela Raczyńska), dorwie prześladowczynię Wojciechowskiej. Ania pokazała Marcie (Dominika Ostałowska) i Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że potrafi być wredna i bezwzględna, ale te czasy miną w 1693 odcinku "M jak miłość", kiedy to ona sama wpadnie w nieziemskie kłopoty. Posypią się oszczerstwa, a Franka dowie się, że Basia i jej kuzynka mają kłopoty. Nie zawaha się ani przez moment i ruszy do akcji ratowania Ani.

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka dała się poznać jako waleczna góralka, z którą lepiej nie zaczynać. W 1693 odcinku "M jak miłość" pogoni prześladowczynię Ani, która wystraszy się nie na żarty. Żona Pawła (Rafał Mroczek) dojdzie do siebie po zabiegu ginekologicznym w szpitalu, który ma dać jej większą szansę na zajście w ciążę i urodzenie dziecka. Franka postawni wrócić do pracy w bistro, ale Paweł będzie nalegał na jej odpoczynek i wyjazd w góry. Wszystko skomplikuje się, kiedy w 1693 odcinku "M jak miłość" Basia poprosi Frankę o pomoc. Nastolatki wpadną w poważne kłopoty, bo córka Pawła i Wojciechowska dowiedzą, się, że ktoś bezczelnie wykorzystuje wizerunek Ani i umieszcza w internecie erotyczne ogłoszenie, podając się za dziewczynę! Z tego powodu Ania zacznie być dręczona telefonami od podejrzanych napaleńców, którzy znajdą jej numer telefonu przy ohydnym ogłoszeniu.

Franka rozprawi się z prześladowczynią Ani w 1693 odcinku "M jak miłość"

Kiedy tylko Franka dowie się o tym, co przytrafiło się Ani, zacznie natychmiast działać. Szybko się okaże, że to podła Zuza (Amelia Zawadzka) mści się na córce Budzyńskiego, bo koleżanka przestała z nią imprezować, wagarować i buntować się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Ania zmieni podejście, pogodzi się z przyjaciółmi, a w 1693 odcinku "M jak miłość" widzów czeka pojednanie dziewczyny z Damianem (Oliwer Proctor), który wybaczy jej wszelkie wyskoki i oboje postanowią dać sobie jeszcze jedną szansę na odbudowanie związku. 

Góralka w 1693 odcinku "M jak miłość" osobiście wybierze się do cwanej Zuzy i nieźle nią potrząśnie. Zagrozi jej, że jeżeli jeszcze raz ośmieli się dokuczyć Ani lub Basi, załatwi jej wylądowanie w poprawczaku. Ostra zagrywka żony Pawła zadziała, bo Zuza przestanie mieć ochotę na dręczenie Ani. Wszystko wróci do normy, a Franka kolejny raz udowodni, że można na nią liczyć i nigdy nie zostawi bliskich w potrzebie. Basia szczerze podziękuje góralce za jej wstawiennictwo. 

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany