M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Franka pomoże bezbronnej Ani. Zduńska raz na zawsze rozprawi się z wrogiem córki Budzyńskiego

2022-12-06 9:13

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wkroczy do akcji ratowania Ani (Gabriela Świerczyńska). Góralka, na prośbę zlęknionej Basi (Gabriela Raczyńska), dorwie prześladowczynię Wojciechowskiej. Ania pokazała Marcie (Dominika Ostałowska) i Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że potrafi być wredna i bezwzględna, ale te czasy miną w 1693 odcinku "M jak miłość", kiedy to ona sama wpadnie w nieziemskie kłopoty. Posypią się oszczerstwa, a Franka dowie się, że Basia i jej kuzynka mają kłopoty. Nie zawaha się ani przez moment i ruszy do akcji ratowania Ani.

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka dała się poznać jako waleczna góralka, z którą lepiej nie zaczynać. W 1693 odcinku "M jak miłość" pogoni prześladowczynię Ani, która wystraszy się nie na żarty. Żona Pawła (Rafał Mroczek) dojdzie do siebie po zabiegu ginekologicznym w szpitalu, który ma dać jej większą szansę na zajście w ciążę i urodzenie dziecka. Franka postawni wrócić do pracy w bistro, ale Paweł będzie nalegał na jej odpoczynek i wyjazd w góry. Wszystko skomplikuje się, kiedy w 1693 odcinku "M jak miłość" Basia poprosi Frankę o pomoc. Nastolatki wpadną w poważne kłopoty, bo córka Pawła i Wojciechowska dowiedzą, się, że ktoś bezczelnie wykorzystuje wizerunek Ani i umieszcza w internecie erotyczne ogłoszenie, podając się za dziewczynę! Z tego powodu Ania zacznie być dręczona telefonami od podejrzanych napaleńców, którzy znajdą jej numer telefonu przy ohydnym ogłoszeniu.

Franka rozprawi się z prześladowczynią Ani w 1693 odcinku "M jak miłość"

Kiedy tylko Franka dowie się o tym, co przytrafiło się Ani, zacznie natychmiast działać. Szybko się okaże, że to podła Zuza (Amelia Zawadzka) mści się na córce Budzyńskiego, bo koleżanka przestała z nią imprezować, wagarować i buntować się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Ania zmieni podejście, pogodzi się z przyjaciółmi, a w 1693 odcinku "M jak miłość" widzów czeka pojednanie dziewczyny z Damianem (Oliwer Proctor), który wybaczy jej wszelkie wyskoki i oboje postanowią dać sobie jeszcze jedną szansę na odbudowanie związku. 

Góralka w 1693 odcinku "M jak miłość" osobiście wybierze się do cwanej Zuzy i nieźle nią potrząśnie. Zagrozi jej, że jeżeli jeszcze raz ośmieli się dokuczyć Ani lub Basi, załatwi jej wylądowanie w poprawczaku. Ostra zagrywka żony Pawła zadziała, bo Zuza przestanie mieć ochotę na dręczenie Ani. Wszystko wróci do normy, a Franka kolejny raz udowodni, że można na nią liczyć i nigdy nie zostawi bliskich w potrzebie. Basia szczerze podziękuje góralce za jej wstawiennictwo. 

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Najnowsze