M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: 17-letnia Ania zostanie prostytutką?! Erotyczne ogłoszenia córki Marty i Andrzeja - ZDJĘCIA

2022-11-27 19:34

W 1693 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.55 w TVP2) przyjaźń Ani (Gabriela Świerczyńska) i Zuzy (Amelia Zawadzka) dobiegnie końca! Odmieniona Wojciechowska wreszcie uwolni się od starszej koleżanki, która nie dość, że odwróciła ją od rodziców i przyjaciół i napuściła na polonistę Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), to jeszcze wpakowała w używki, imprezy i kradzieże. W 1693 odcinku „M jak miłość” Zuza nie daruje Ani, że zakończyła ich przyjaźń i postanowi się zemścić! Podła nastolatka zamieści w Internecie erotyczne ogłoszenia z wizerunkiem Wojciechowskiej i jej numerem telefonu!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku „M jak miłość” Ania i Zuza już nie będą przyjaciółkami. Wojciechowska zakończy toksyczną relację, przez którą skończyła na terapii, bo nowa znajoma wpakowała ją w złe towarzystwo. Zuza zbuntowała Anię przeciwko rodzicom – Marcie (Dominika Ostałowska) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek) z Magdą (Anna Mucha), a także odcięła ją od dawnych przyjaciół – Basi (Gabriela Raczyńska), Jaśka (Stanisław Dusza), a nawet chłopaka Damiana (Oliwer Proctor), bo zaczęła ją napuszczać na Adama Wareckiego, niespełnioną miłość Wojciechowskiej. Przy jej boku Ania zaczęła wagarować, okłamywać rodziców i okradać ich, palić papierosy, pić alkohol, brać narkotyki, a nawet kraść w sklepie i to sprawiło, że miarka się przebrała! Na szczęście, Wojciechowska wróciła na terapię, dzięki czemu w 1693 odcinku „M jak miłość” będzie już zupełnie inną osobą!

Przypomnijmy, że Ania zakończyła terapię już 1669 odcinku „M jak miłość”, kiedy to w końcu wróciła do normalności. Wojciechowska zaczęła nadrabiać braki w szkole, a także dogadała się z rodzicami, a przede wszystkim z Magdą, której szczerze nienawidziła po tym jak Adam wybrał jej macochę a nie ją. Jednak również i z Budzyńską wreszcie doszła do porozumienia i to właśnie Magda pomogła jej odzyskiwać dawanych przyjaciół! Wówczas Ania pogodziła się z Basią i Jaśkiem, a w 1693 odcinku „M jak miłość” Wojciechowska spróbuje naprawić swoje relacje z Damianem, do którego wciąż będzie czuła coś więcej. Wspierana przez Zduńską zrobi wszystko, aby syn Sandry (Anna Oberc) wybaczył jej zachowanie i dał im jeszcze jedną szansę, ale na tym szczęście Ani się skończy, bo do gry wkroczy odrzucona Zuza!

W 1693 odcinku „M jak miłość” Zuza postanowi zemścić się na Ani za odrzuconą przyjaźń i powrót do dawnych znajomych. Podła nastolatka po raz kolejny pokaże jak bardzo potrafi być bezwzględna i okrutna, ale tym razem jej ofiarą padnie właśnie Wojciechowska, wobec której Zuza nie będzie miała żadnych skrupułów! W 1693 odcinku „M jak miłość” nastolatka zamieści w Internecie erotyczne ogłoszenia ze zdjęciami Ani i jej numerem telefonu, robiąc z córki Marty i Andrzeja zwykłą prostytutkę! Wzburzona Wojciechowska aż zaleje się łzami, bo jej telefon stanie się gorącą linią napalonych mężczyzn, a całemu piekłu winna będzie wyłącznie Zuza…

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze