M jak miłość, odcinek 1669: Odmieniona Ania pogodzi się z Magdą! Szantaż Marty i Andrzeja przyniesie pożądane skutki

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1669: Odmieniona Ania pogodzi się z Magdą! Szantaż Marty i Andrzeja przyniesie pożądane skutki

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1669: Odmieniona Ania pogodzi się z Magdą! Szantaż Marty i Andrzeja przyniesie pożądane skutki

2022-09-11 22:11

W 1669 odcinku „M jak miłość” po wakacjach (emisja we wtorek 13.09.2022 o 20.55 w TVP2) Ania (Gabriela Świerczyńska) wreszcie zaakceptuje Magdę (Anna Mucha)! Przyszywana córka Andrzeja (Krystian Wieczorek) w końcu wyleczy się z chorej miłości do polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), który zakochał się w Budzyńskiej, a nie w niej i pogodzi się z macochą. W 1669 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej szantaż Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja zadziała, dzięki czemu Ania zacznie wracać do normalności, a jej relacje z Magdą znacząco się poprawią! A to będzie dopiero początek nowej Wojciechowskiej!

"M jak miłość" odcinek 1669 - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1669 odcinku „M jak miłość” wróci odmieniona Ania! W ostatnim czasie córka Marty i Andrzeja dała wszystkim nieźle popalić, ale skutki jej zachowania najbardziej odczula Magda! To na niej zepsuta nastolatka mściła się za to, że Adam Warecki nie wybrał jej tylko Budzyńską i z tego względu próbowała nawet rozbić małżeństwo przybranego ojca! Co więcej, Wojciechowska wpadła w złe towarzystwo koleżanki Zuzy (Amelia Zawadzka), przy której zaczęła imprezować, pić, palić, a nawet kłamać i kraść! Marta i Andrzej byli już bezsilni wobec wymysłów nastolatki i postanowili zmienić wobec niej strategię! Rodzice postawili jej warunek, że jeżeli nie zmieni swojego zachowania i nie wróci na terapię, to odpowie za kradzież w sklepie i trafi przed sąd rodzinny, a oni nawet nie będą próbować jej bronić! Dopiero wtedy Ania się opamiętała i wróciła na terapię, która w 1669 odcinku „M jak miłość” przyniesie pożądane skutki!

Patrz też: M jak miłość. Marcin po wyjeździe Izy nie poradzi sobie z dziećmi. Szymek i Maja wylądują na ulicy – WIDEO

M jak miłość. Ostatnie takie sceny w siedlisku Magdy i Andrzeja w Grabinie! Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek pokazali film z planu

Ania wyleczy się z chorej miłości do Adama Wareckiego i zaakceptuje Magdę w 1669 odcinku „M jak miłość”!

W 1669 odcinku „M jak miłość” Ania przejdzie terapię, dzięki której znów zacznie wracać do normalności! Wojciechowska zrozumie, że wpadła w złe towarzystwo, przez które opuściła się w nauce i zepsuła swoje relacje z bliskimi i teraz zacznie je naprawiać. Córka Marty i Andrzeja złapie lepszy kontakt z rodzicami, a przede wszystkim w końcu dogada się z Magdą i przestanie ją obwiniać za swoją porażkę z Adamem Wareckim!

- I co jesteście pewni, że nie chcecie razem z nami jechać do siedliska? – zapyta Magda.

- Nie wiesz co, mama jutro wraca i chce z nią trochę posiedzieć. Poza tym, muszę zakuwać. Mam w poniedziałek duży test z matematyki, ale coś czuję, że polegnę – stwierdzi Ania.

- Nie, bez przesady nie będzie tak źle. Właśnie, widziałam się z Basią wczoraj w bistro ona też mi mówiła o tym egzaminie, więc może byście sobie nawzajem pomogły, pouczyły się razem, co? – zaproponuje Magda.

- Wiesz co, no byłoby fajnie, ale jakoś średnio to widzę, no ale bawcie się dobrze w siedlisku – szczerze się uśmiechnie.

Magda w 1669 odcinku „M jak miłość” nawet nie będzie w stanie ukryć swojej radości, że w końcu udało jej się złapać wspólny język z przybraną córką Andrzeja. Ania również ucieszy się z lepszego kontaktu z macochą i to nie tylko w samych słowach, ale i czynach!

- Ania, cieszę się, że między nami jest lepiej – przyzna Budzyńska.

- Ja też – potwierdzi Wojciechowska.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1668: Ula odzyska testament zmarłego Jakubczyka! Zakłamany Horbaczewski skończy w więzieniu – ZDJĘCIA

Ania odzyska rodzinę i przyjaciół w 1669 odcinku „M jak miłość”!

W 1669 odcinku „M jak miłość” Ania naprawdę się zmieni i nawet zgodzi się pomóc Magdzie we wspólnych zakupach do siedliska! Co więcej, pomoże Andrzejowi przygotować niespodziankę dla macochy i udekoruje ich sypialnię w siedlisku, która bardzo spodoba się Magdzie. Oprócz tego, z pomocą Budzyńskiej uda jej się odzyskać Basię, która zgodzi się pomóc jej w nauce do testu z matematyki, a finalnie wybaczy jej chamskie zachowanie! W 1669 odcinku „M jak miłość” Ania wyprze się przyjaźni z Zuzą i znów zacznie zadawać się ze swoją dawną paczką – Basią, Jaśkiem (Stanisław Dusza) i Damianem (Oliver Proctor)!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1668: Nieśpielak weźmie się za Kisielową! Tak ją zbajeruje, że zaskoczy nawet Marysię

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ odmienioną Anię w 1669 odcinku "M jak miłość" >>>

Najnowsze