M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Ania i Damian znów będą parą! To Basia i Jasiek na nowo ich połączą – ZDJĘCIA

2022-11-23 11:18

W 1693 odcinku „M jak miłość” Ania (Gabriela Świerczyńska) i Damian (Oliwer Proctor) dadzą sobie jeszcze jedną szansę! Odmieniona Wojciechowska wreszcie zakończy znajomość z zepsutą Zuzą (Amelia Zawadzka), dzięki czemu raz na zawsze wyleczy się z niespełnionej miłości do polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) i wróci do dawnych przyjaciół. W 1693 odcinku „M jak miłość” Ania zrozumie, że ciągle czuje coś do Damiana i postanowi go odzyskać, a pomogą jej w tym Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza), dzięki czemu wszystko skończy się szczęśliwie! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku „M jak miłość” odmieniona Ania odzyska nie tylko swoich przyjaciół, ale i dawną miłość! Przypomnijmy, że córka Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) ostatnio nieźle dała wszystkim popalić. Wojciechowska wciąż nie mogła uleczyć złamanego serca po Adamie Wareckim, w efekcie czego odwróciła się od rodziny i przyjaciół i wpadła w złe towarzystwo Zuzy, która doprowadziła ją do zguby. Ania zaczęła wagarować i okłamywać rodziców, imprezować, palić papierosy, pić alkohol, a nawet brać narkotyki i kraść! Właśnie po tym ostatnim wybryku miarka się przebrała i rodzice postawili córce jasny warunek – albo wraca na terapię albo przyjdzie jej odpowiedzieć prawnie za swój wybryk w sklepie. Wówczas Ania zrozumiała, że przegięła i postanowiła się zmienić, a w 1693 odcinku „M jak miłość” jej starania zostaną docenione!

Nowa Ania wróciła już w 1669 odcinku „M jak miłość”. Wówczas Wojciechowska wreszcie zaakceptowała swoją macochę Magdę (Anna Mucha), której szczerze nienawidziła po tym, jak Warecki zakochał się właśnie w niej, ale spotkał się z odrzuceniem. To właśnie Budzyńska pomogła Ani odzyskać przyjaźń Basi, a w efekcie i Jaśka, dzięki czemu dawna paczka przyjaciół była już prawie w komplecie, bo brakowało w niej jeszcze Damiana, byłego chłopaka Ani, którego Wojciechowska zostawiła, gdy zakochała się w Adamie. Jednak w 1693 odcinku „M jak miłość” wszystko się zmieni, a z pomocą Basi i Jaśka, Damian wróci nie tylko do ich paczki, ale również i do Ani, której zgodzi się dać drugą szansę!

W 1693 odcinku „M jak miłość” Ania zda sobie sprawę, że jej uczucia do Damiana wciąż są żywe i postanowi naprawić swoje błędy! Wojciechowska zapragnie ponownie związać się z chłopakiem, ale to wcale nie będzie takie proste. Szczególnie, że tuż po ich rozstaniu, to Damian robił wszystko, aby Ania dała im jeszcze jedną szansę, a gdy to się nie udało, to związał się z nową dziewczyną, z którą Wojciechowskiej przyszło skonfrontować się na imprezie Zduńskiej. Jednak w 1693 odcinku „M jak miłość” przy wsparciu Basi i Jaśka, Ani uda się skontaktować z Damianem i zaprosić go do mieszkania Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Wojciechowska szczerze przeprosi chłopaka za swoje zachowanie i poprosi go o jeszcze jedną szansę, którą syn Sandry ostatecznie zdecyduje się jej dać!

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze