M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Ostatnie pożegnanie Magdy i Kingi. Nie zobaczą się przez długi czas - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" nastąpi rozdzierające serca pożegnanie Magdy (Anna Mucha) i Kingi (Katarzyna Cichopek). Zdradzona przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńska podejmie dramatyczną decyzję o wyjeździe z Grabiny, a Zduńska będzie ją w tym wspierać. Przez chwilę będziemy mieli wrażenie, że Magda już nigdy do siedliska nie wróci i przyjaciółki żegnają się na zawsze... Czy tak się stanie w 1692 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co sobie powiedzą i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda znów się załamie. Wszystko znowu przez Andrzeja, który zaleje żonę miłością, a następnie znów ją porzuci dla kochanki, Julii (Marta Chodorowska)! Ciężarna Malicka zostanie napadnięta w parku i nieprzytomna trafi do szpitala, więc Andrzej rzuci wszystko, aby trwać u jej boku. Do Magdy dotrze z wielką mocą, że znów dała się oszukać na piękne słowa i deklaracje męża, a tak naprawdę wszystko co między nim było, zniknęło razem z jego zdradą. I wtedy Magda postanowi wyjechać.   

Porażająco smutne pożegnanie Magdy i Kingi w "M jak miłość"!

Do tego, aby Budzyńska zadbała o siebie namówią ją w 1692 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek), którzy zaoferują też, że zajmą się nowo otwartym pensjonatem w siedlisku. I tak dojdzie do tego, że Magda podejmie decyzję o tym, aby pojechać przed siebie, bez planu, marzeń, a nawet wielkich nadziei. Pożegnanie przyjaciółek będzie porażająco smutne.  

Magda w "M jak miłość": Pojadę przed siebie...

- To dokąd jedziesz? - zapyta Kinga Magdę w 1692 odcinku "M jak miłość". 

- Nie wiem, przed siebie... Po drodze zdecyduję...

- Ale odzywaj się do nas, dobra? Będziemy się o ciebie martwić!

- Tak będę robić, dziękuję... Za wszystko dziękuję...

Czy Magda wróci jeszcze do siedliska? Czy czeka nas rozwód Budzyńskich? Przekonamy się śledząc wątek od 1692 odcinka "M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość. Marta Chodorowska zdradziła całą prawdę o tym co knuje Julia! To się nie mieści w głowie- ZDJĘCIA, WIDEO 

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Najnowsze