M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Ala zakocha się w Mateuszu od tego spotkania. Przy niej zapomni o Lilce? - ZDJĘCIA

2022-11-25 13:56

W 1692 odcinku "M jak miłość" jedno spotkanie Ali (Alicja Ostolska) i Mateusza (Krystian Domagała) będzie początkiem nowej miłości. Tym samym potwierdzą się doniesienia Alicji Ostolskiej z planu "M jak miłość" jeszcze z wakacji, że jej bohaterkę i rozwiedzionego Mostowiaka połączy coś więcej. To Ala pierwsza zakocha się w byłym mężu przyjaciółki Lilki (Monika Mielnicka). Los połączy tych dwoje w Grabinie na plebanii księdza (Maciej Damięcki), wujka Ali. Siostrzenica proboszcza spojrzy na Mateusza inaczej niż dotychczas. Serce Ali zabije mocniej na widok odmienionego Mostowiaka. Z wzajemnością? Czy przy Ali zapomni o Lilce? Zobacz ZDJĘCIA z 1692 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1692 - wtorek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ala i Mateusz w 1692 odcinku "M jak miłość" przypadkiem spotkają się w Grabinie na spacerze i od tego wszystko się zacznie! Siostrzenica księdza przyjedzie akurat na plebanię z okazji urodzin wujka, który jest dla niej jak ojciec. Poza nim Ala nie ma nikogo blisko. Matka oddała ją księdzu po tragicznej śmierci brata Ali, policjanta Roberta Wrońskiego (Filip Gurłacz) i nie interesuje się losem jedynego dziecka. Co więcej, znienawidziła Alę, jakby żałowała, że to nie ona zginęła.

W przeszłości Ala w "M jak miłość" sporo przeszła. Nieszczęśliwie zakochała się w koledze zmarłego brata, policjancie Rafale (Jakub Kucner), który jej nie chciał. Przyjazd do Grabiny w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie pierwszą wizytą u wujka księdza od bardzo dawna. Ala przeprowadziła się do Warszawy, pracuje jako kelnerka w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), mieszka w małym mieszkaniu na zapleczu lokalu i zwyczajnie nie chciała przyjeżdżać do wujka, by nie przywoływać smutnych wspomnień o Rafale.

Los sprawi, że w 1692 odcinku "M jak miłość" Ala spotka na spacerze Mateusza, który tak jak ona został boleśnie zraniony przez najbliższą osobę. Alę porzuciła własna matka, odtrącił ją Rafał, a Mateusz wciąż będzie cierpiał po zdradzie Lilki. Nie zdoła wybaczyć byłej żonie nawet po rozwodzie, nawet po ostatnich przeprosinach Lilki. Dlatego tak trudno będzie mu w Grabinie, gdzie każde miejsce przypomina mu ukochaną.

Od pierwszej chwili Ala w 1692 odcinku "M jak miłość" zauważy jak Mateusz bardzo się zmienił odkąd zaciągnął się na statek, jak zmężniał i wyprzystojniał. Będzie zauroczona Mostowiaka, zapatrzona w niego jak w obrazek. Zaprosi Mateusza na plebanię księdza, gdzie spędzą miłe chwile wznosząc toasty nalewką proboszcza. Ale nie unikną tematy Lilki. W 1692 odcinku "M jak miłość" Ala wspomni Mateuszowi o problemach Lilki z byłym kochankiem Ethanem (Paweł Roman), lecz Mostowiak nie będzie chciał o tym słuchać.

- Nie wybierasz się do stolicy? To chyba lepsze, niż tkwić tu i wspominać. Kiepsko to wszystko wyszło. Myślałam, że taka para jak ty i Lilka to na całe życie. A wy już po rozwodzie... - przekona Mateusza w 1692 odcinku "M jak miłość". Żeby było jeszcze ciekawej Ala i Mateusz od razu po wyjeździe z Grabiny zamieszkają razem. Mostowiak wprowadzi się do mieszkania przyjaciółki byłej żony. I na tym nie koniec...

Alicja Ostolska już latem na planie "M jak miłość" ujawniła, że między Alą i Mateuszem będzie się działo. Wiele wskazuje na to, że Ala zakocha się w Mostowiaku, a on dzięki niej może wreszcie zapomni o Lilce. 

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Najnowsze