M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Zakrapiana randka Ali i Mateusza po aferze w bistro. Mostowiak znajdzie pocieszenie u przyjaciółki Lilki - ZDJĘCIA

2022-11-24 9:02

W 1692 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) i Mateusz (Krystian Domagała) zbliżą się do siebie jak nigdy! Mostowiak unika rozmów nawet z Barbarą (Teresa Lipowska), a dopiero siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) znajdzie sposób, by do niego dotrzeć. W 1692 odcinku "M jak miłość" siądą przy drinku w malowniczych okolicznościach i wreszcie Mateusz otworzy się przed bardzo atrakcyjną Alą. Wszystko to w atmosferze afery z Lilką (Monika Mielnicka), którą ściga kochanek Ethan (Paweł Roman). Mostowiak pozna problemy byłej żony, ale i tak wybierze towarzystwo Ali.

"M jak miłość" odcinek 1692 - wtorek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Ala urządzą sobie randkę, a intymne spotkanie zaowocuje otworzeniem się Mateusza, który odkąd wrócił z podróży statkiem, mało mówi i nie zwierza się nawet ukochanej babci. Lilki unika, chociaż ta daje sygnały, że zdrada byłego męża to pomyłka, a sama zacznie mieć wielkie problemy w związku z niebezpiecznym zachowaniem kochanka Ethana. Jeszcze przed ślubem Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland) dziewczyna wyznała policjantowi, że otrzymuje smsy z pogróżkami od mężczyzny. Sytuacja się pogorszy, a w 1692 odcinku "M jak miłość" Lilka wybuchnie płaczem w obecności Ali, bo Ethan zarzuci jej kradzież i zażąda zwrotu niezłej sumki! 

Afera w bistro w 1692 odcinku "M jak miłość". Mateusz stanie się świadkiem problemów Lilki 

Jak pisaliśmy, w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) dojdzie do ostrej afery. Lilka nie wytrzyma psychicznie i zaleje się łzami, bo Ethan zacznie jej grozić i zażąda od niej pieniędzy, których córka Banachowej nie ma! - Ethan to psychopata! Oskarżył mnie, że ukradłam mu pieniądze! Grozi mi! Ja już naprawdę nie wiem, co mam robić... - wyzna Ali Lilka w 1692 odcinku "M jak miłość", a świadkiem afery w knajpce stanie się Mostowiak. Mimo doznanych krzywd, zaproponuje swoją pomoc. 

- Ja ci pożyczę - powie Mostowiak byłej żonie, kiedy stanie w progu drzwi bistro. 

- Mateusz?! - Lilka zdziwi się na widok ukochanego i usłyszanej propozycji, bo przecież ostatnimi czasy, ich kontakt jest praktycznie zerowy. Chłopak unika Lilki i nie chce mieć z nia do czynienia. 

Mateusz weźmie się za Alę w 1692 odcinku "M jak miłość". Zakrapiana randka zwiastuje romans?

Sceny, które widzowie zobaczą w 1692 odcinku "M jak miłość" były kręcone jeszcze podczas wakacji 2022. Już wtedy informowaliśmy, że Alicja Ostolska i Krystian Domagała wrzucają sporo zdjęć i filmików na swoje profile w mediach społecznościowych. To oznaczało, że na pewno ich postacie mocno się do siebie zbliżą. Tak też będzie, bo już w 1692 odcinku "M jak miłość" siądą przy drinku w malowniczych okolicznościach i szczerze ze sobą porozmawiają. Siostrzenica księdza okaże Mostowiakowi wsparcie i to właśnie ona przełamie jego "skorupę", przez którą tak ciążo jest przebić się chociażby Barbarze. Co wyniknie z randki Ali i Mateusza? W "M jak miłość" kroi się nowy romans? Jedno jest pewne, ta znajomość się rozwinie, a Lilka będzie miała coraz większe kłopoty w związki ze zdradą męża. 

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Najnowsze