M jak miłość. Wydało się co będzie między Alą i Mateuszem po wakacjach! Alicja Ostolska i Krystian Domagała potwierdzają plotki - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Wydało się co będzie między Alą i Mateuszem po wakacjach! Alicja Ostolska i Krystian Domagała potwierdzają plotki - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Wydało się co będzie między Alą i Mateuszem po wakacjach! Alicja Ostolska i Krystian Domagała potwierdzają plotki - ZDJĘCIA

2022-07-22 20:50

Tego w "M jak miłość" nikt się nie spodziewał! A jednak Ala (Alicja Ostolska) i Mateusz (Krystian Domagała) ostatniego dnia na planie "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną ogłosili, że nowy sezon będzie należał do nich. Aktorzy już jakiś czas temu ujawnili nagranie zza kulis serialu jako dowód, że ich bohaterów połączy coś więcej. Co prawda Ala i Mateusz Mostowiak nigdy nie byli szczególnie blisko, nie łączyła ich nawet przyjaźń, bo przecież Wrońska była tylko przyjaciółką Lilki (Monika Mielnicka), to w "M jak miłość" po wakacjach dużo się zmieni. Ostolska i Domagała potwierdzają już krążące plotki. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA!

Czy Ala i Mateusz w "M jak miłość" po wakacjach będą razem?

To Ala w "M jak miłość" po wakacjach zajmie miejsce Lilki u boku Mateusza! Nie ma już żadnych wątpliwości, że kiedy odmieniony Mateusz wróci do Grabiny w nowym sezonie "M jak miłość" po długim rejsie statkiem z Indii do Afryki, niewierna żona będzie chciała go odzyskać. Ale młody Mostowiak raczej nie da Lilce kolejnej szansy. Nie uwierzy w zapewnienia o miłości, w deklaracje jak bardzo żałuje, że zostawiła go dla starszego, bogatego kochanka z Australii, Ethana (Paweł Roman). Choć rozwodu Lilki i Mateusza nie będzie, a żona Mostowiaka będzie błagała o wybaczenie, to on się nie ugnie. I wtedy na horyzoncie pojawi się Ala!

Nie przegap: M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny - WIDEO

Przyjaciółka Lilki w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zainteresuje się Mostowiakiem, na którego jeszcze do niedawna w ogóle nie zwracała uwagi. Potwierdzają to nagrania z planu serialu, które publikuje Alicja Ostolska i gdzie towarzyszy jej Krystian Domagała. Ala i Mateusz będą razem spędzali dużo czasu, oboje nieszczęśliwie zakochani staną się dla siebie kimś więcej.

To pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" Ala przestanie już wzdychać do policjanta Rafała (Jakub Kucner), który nigdy jej nie chciała. Ostolska ujawniła nawet, że Ala znów się zakocha, że jej złamane serce uleczy kolejny chłopak. Będzie nim właśnie Mateusz Mostowiak? Wiele na to wskazuje! Na pewno w życiu Ali zajdą spore zmiany i nie będzie w nim już miejsca dla Rafała.

Ala z "M jak miłość" zakocha się w Mateuszu w kolejnym sezonie?

- W przyszłym sezonie "M jak miłość" będzie mnie naprawdę dużo. Będą nowe wątki, nowe osoby i miłości. Będziecie w dużym szoku gdy dowiecie się jak mogą potoczyć się losy Ali i jaką przemianę przejdzie - ujawniła niedawno Ostolska. Zdjęcia z Krystianem Domagałą zza kulis "M jak miłość" są wyraźnym dowodem na to, że między Alą i Mateuszem będzie się działo.

Sprawdź też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Nie bez powodu na planie "M jak miłość" serialowi Ala i Mateusz byli też razem ostatniego dnia przed przerwą wakacyjną. Widać wyraźnie, że Ostolska i Domagała świetnie się razem bawią, nawet gdy gasną kamery. - Słuchajcie, dziś mam ostatni dzień na planie przed przerwą. Tutaj jest mój "bestie" - przedstawiła "przyjaciela" z serialu, który stanie się ważnym mężczyzną w życiu Ali.

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze