M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Anita zbliży się do Andrzeja. Tylko ona dotrze do Budzyńskiego jak nikt wcześniej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-06 21:17

W 1691 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) i Andrzej (Krystian Wieczorek) bardzo zbliżą się do siebie. Ukochana Kamila (Marcin Bosak) wczuje się w trudną sytuację Budzyńskiego, który usilnie stara się pozbierać po stracie Magdy (Anna Mucha). Anita i Andrzej nigdy nie byli specjalnie blisko, ale wspólne problemy dadzą im możliwość poważnej rozmowy. W 1691 odcinku "M jak miłość" prawnik zauważy mądrość i dobroć koleżanki z kancelarii i tylko ona zdoła do niego dotrzeć. Na imprezie w siedlisku dojdzie do przełomu w ich relacjach. Zobacz ZWIASTUN 1691 odcinka "M jak miłość" i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Anita i Andrzej nie mieli wielu okazji do prywatnych rozmów w cztery oczy. Zawsze ograniczali się do uprzejmych wymian zdań w kancelarii, ale Laskowska zdecydowanie lepiej dogadywała się z Magdą. Odkąd Budzyńska dowiedziała się o zdradzie męża z Julią (Marta Chodorowska), panie nie miały możliwości szczerze porozmawiać o tym co zaszło. W 1691 odcinku "M jak miłość" Anita zauważy jednak dużą zmianę w zachowaniu Andrzeja, który zacznie coraz częściej zaglądać do kieliszka, a dzień rozpocznie od napicia się whiskey. Złapie go nawet policja, ale na szczęście okaże się, że prawnik nie przekroczył niedozwolonej ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo wszystko Laskowska zauważy problem i weźmie kolegę na poważną rozmowę. Zwierzy się z koszmarnych przejść z matką alkoholiczką.

- (...) Moja matka była alkoholiczką. Zaczęło się niewinnie, bo najpierw jeden kieliszek przed sanem, potem przed pracą, potem to już piła właściwie cały czas - zwierzy się ukochana Gryca w 1691 odcinku "M jak miłość". - Przepraszam cię bardzo, ale ja naprawdę nie zawalam roboty, nie jeżdżę po pijaku, kontroluję to i panuję nad sytuacją - wyjaśni Andrzej. - Naprawdę? Mojej mamie też tak się wydawało, ale oszukiwała i siebie i nas wszystkich... Wiesz co było dalej? Wyrzucili ją z pracy, narobili długów, straciła wszystkich przyjaciół, a w pewnym momencie to nie chciała mieć kontaktu nawet ze mną. W ogóle nie wiem co się z nią teraz dzieje, czy żyje, nie wiem... - doda poruszona Anita. - Dlatego błagam się, nie popełniaj tego błędu - poprosi sekretarka.

Andrzej podziękuje Anicie w 1691 odcinku "M jak miłość" podczas imprezy w siedlisku

Budzyński zawita do Grabiny i z pomocą Kamila wkręci się na imprezę otwarcia pensjonatu Magdy. Dopiero wieczorem znajdzie okazję, by znów porozmawiać z Anitą, podziękować jej za ratunek i wsparcie. Opowieść o matce alkoholiczce zrobi na nim wielkie wrażenie i przestanie popijać przed i po pracy. 

- Anita, chciałem ci bardzo podziękować za tę otrzeźwiającą rozmowę. Wyobrażam sobie, że to musiało być dla ciebie bardzo trudne. Jeszcze raz bardzo ci dziękuję, jesteś prawdziwą przyjaciółką - powie wdzięczny Andrzej, a Anita nie będzie musiała dodawać nic więcej.

M jak miłość odcinek 1691 ZWIASTUN. Andrzej na imprezie Magdy ogłosi zdumiewające wieści. Będzie rozwód?
Najnowsze