M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Anita zbliży się do Andrzeja. Tylko ona dotrze do Budzyńskiego jak nikt wcześniej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-06 21:17

W 1691 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) i Andrzej (Krystian Wieczorek) bardzo zbliżą się do siebie. Ukochana Kamila (Marcin Bosak) wczuje się w trudną sytuację Budzyńskiego, który usilnie stara się pozbierać po stracie Magdy (Anna Mucha). Anita i Andrzej nigdy nie byli specjalnie blisko, ale wspólne problemy dadzą im możliwość poważnej rozmowy. W 1691 odcinku "M jak miłość" prawnik zauważy mądrość i dobroć koleżanki z kancelarii i tylko ona zdoła do niego dotrzeć. Na imprezie w siedlisku dojdzie do przełomu w ich relacjach. Zobacz ZWIASTUN 1691 odcinka "M jak miłość" i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Anita i Andrzej nie mieli wielu okazji do prywatnych rozmów w cztery oczy. Zawsze ograniczali się do uprzejmych wymian zdań w kancelarii, ale Laskowska zdecydowanie lepiej dogadywała się z Magdą. Odkąd Budzyńska dowiedziała się o zdradzie męża z Julią (Marta Chodorowska), panie nie miały możliwości szczerze porozmawiać o tym co zaszło. W 1691 odcinku "M jak miłość" Anita zauważy jednak dużą zmianę w zachowaniu Andrzeja, który zacznie coraz częściej zaglądać do kieliszka, a dzień rozpocznie od napicia się whiskey. Złapie go nawet policja, ale na szczęście okaże się, że prawnik nie przekroczył niedozwolonej ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo wszystko Laskowska zauważy problem i weźmie kolegę na poważną rozmowę. Zwierzy się z koszmarnych przejść z matką alkoholiczką.

- (...) Moja matka była alkoholiczką. Zaczęło się niewinnie, bo najpierw jeden kieliszek przed sanem, potem przed pracą, potem to już piła właściwie cały czas - zwierzy się ukochana Gryca w 1691 odcinku "M jak miłość". - Przepraszam cię bardzo, ale ja naprawdę nie zawalam roboty, nie jeżdżę po pijaku, kontroluję to i panuję nad sytuacją - wyjaśni Andrzej. - Naprawdę? Mojej mamie też tak się wydawało, ale oszukiwała i siebie i nas wszystkich... Wiesz co było dalej? Wyrzucili ją z pracy, narobili długów, straciła wszystkich przyjaciół, a w pewnym momencie to nie chciała mieć kontaktu nawet ze mną. W ogóle nie wiem co się z nią teraz dzieje, czy żyje, nie wiem... - doda poruszona Anita. - Dlatego błagam się, nie popełniaj tego błędu - poprosi sekretarka.

Andrzej podziękuje Anicie w 1691 odcinku "M jak miłość" podczas imprezy w siedlisku

Budzyński zawita do Grabiny i z pomocą Kamila wkręci się na imprezę otwarcia pensjonatu Magdy. Dopiero wieczorem znajdzie okazję, by znów porozmawiać z Anitą, podziękować jej za ratunek i wsparcie. Opowieść o matce alkoholiczce zrobi na nim wielkie wrażenie i przestanie popijać przed i po pracy. 

- Anita, chciałem ci bardzo podziękować za tę otrzeźwiającą rozmowę. Wyobrażam sobie, że to musiało być dla ciebie bardzo trudne. Jeszcze raz bardzo ci dziękuję, jesteś prawdziwą przyjaciółką - powie wdzięczny Andrzej, a Anita nie będzie musiała dodawać nic więcej.

M jak miłość odcinek 1691 ZWIASTUN. Andrzej na imprezie Magdy ogłosi zdumiewające wieści. Będzie rozwód?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany