M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Marcin przejmie opiekę nad synem Anety i Olka. Chodakowski nie poradzi sobie z dzieckiem bez żony – ZDJĘCIA

2022-12-05 21:18

W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) sprawi Anecie (Ilona Janyst) wyjątkową niespodziankę i zarezerwuje żonie nocleg w luksusowym hotelu, aby w końcu mogła porządnie się wyspać. Chodakowska chętnie skorzysta z prezentu i zasugeruje mężowi, aby skorzystał z pomocy opiekunki Pauliny (Elżbieta Trzaskoś), ale Olek zapewni ją, że sam poradzi sobie z Boryskiem (Tymon Szkopek). Niestety, obietnice Chodakowskiego w 1690 odcinku "M jak miłość" nie będą miały żadnego pokrycia, gdyż Olek zupełnie da sobie rady z dzieckiem! Na szczęście, z opresji uratuje go Marcin, który przejmie opiekę nad synem Anety i Olka! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1690 odcinku "M jak miłość" kryzys w małżeństwie Chodakowskich będzie tylko narastał, a kłótnie będą na porządku dziennym. Olek będzie wciąż uciekał od syna i zostawiał wszystko na głowie Anety, która będzie miała już serdecznie dość jego zachowania. Chodakowska będzie niewyspana i przemęczona, łącząc obowiązki z pracą i wychowaniem dziecka i nie będzie mogła liczyć na żadne wsparcie ze strony Olka. Jednak w 1690 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zrozumie swój błąd i postanowi nieco odciążyć żonę. Olek wynajmie dla żony wszechstronny i luksusowy apartament, w którym Aneta w końcu będzie mogła się zrelaksować i porządnie wyspać, a sam zadeklaruje, że pod jej nieobecność zajmie się synem, co niestety się nie uda...

Oczywiście, Aneta w 1690 odcinku "M jak miłość" chętnie skorzysta z prezentu męża, jednak w jej głowie pojawią się obawy, że Olek nie poradzi sobie z Boryskiem. Niczego nieświadoma Chodakowska zasugeruje mężowi, aby ten skorzystał z pomocy opiekunki Pauliny, ale Olek się na to nie zgodzi i obieca żonie, że sam da sobie radę. Niestety, w 1690 odcinku "M jak miłość" przeczucia Anety sprawdzą się, gdyż Chodakowski przeceni swoje zamiary i finalnie postanowi poszukać pomocy, ale nie u Pauliny! Początkowo Olek skontaktuje się z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska), ale matka nie zgodzi się mu pomóc, gdyż w tym czasie wybierze się w podróż z Iwoną (Hanna Śleszyńska) do Wiednia. Wówczas ostatnią deską ratunku dla Chodakowskiego okaże się Marcin!

W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek skontaktuje się z Marcinem, który szybko wyczuje, że jego brat zupełnie nie radzi sobie z dzieckiem. Oczywiście, Chodakowski potwierdzi przypuszczenia Marcina i zwierzy mu się, że nie jest w stanie uspokoić Boryska, mimo tego, iż zrobił już chyba wszystko, co w jego pomocy. Olek poprosi brata o cenne rady, ale tylko się rozczaruje, gdyż Marcin nie zdradzi mu złotego środka...

- Cześć, co robisz? - zacznie Olek.

- Właśnie wróciliśmy z dzieciakami od klienta. Ja przygotowuje kolację, a one układają klocki. Borys płacze? - zauważy Marcin.

- No właśnie, stary nie mogę sobie z nim poradzić. Nakarmiony, zmieniłem pieluchę, tuliłem, lulałem, nie wiem czytałem artykuły medyczne nic nie pomaga! Masz jakieś magiczne sposoby na uspokojenie malucha? - przyzna załamany.

- Włącz odkurzacz. Żartuję, nie ma żadnych magicznych sposobów. Spokój i cierpliwość przede wszystkim - zaśmieje się, czym tylko dodatkowo zdenerwuje brata.

- Super, dzięki za pomoc - rozłączy się.

Oczywiście, Marcin w 1690 odcinku "M jak miłość" nie zostawi Olka samego i wspólnie z Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński) zmienią swoje plany i zjawią się w mieszkaniu Olka. Chodakowski przejmie opiekę nad synem Anety i Olka, dzięki czemu Borysek w końcu się uspokoi i przestanie płakać!

M jak miłość odcinek 1690 ZWIASTUN. Olek odkryje kim naprawdę jest niania. Śmiertelnie chory Jakub ukryje przed Kasią swój stan
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze