M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Wyjątkowy prezent Olka dla Anety. Tylko tak opanuje wybuchową żonę – ZDJĘCIA

2022-12-01 15:03

W 1690 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 5.12.2022 o 20.55 w TVP2) kryzys w małżeństwie Chodakowskich tylko się pogłębi. Olek (Maurycy Popiel) wciąż będzie uciekał od Boryska (Tymon Szkopek) i zostawiał Anetę (Ilona Janyst) ze wszystkim samą, przez co Chodakowska będzie chodziła przemęczona i niewyspana, a swoją złość zacznie wyładowywać na mężu. W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek postanowi ulżyć swojej żonie i przygotuje dla niej wyjątkową niespodziankę. Aneta nie mogła sobie wymarzyć lepszego prezentu! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1690 odcinku "M jak miłość" w małżeństwie Chodakowskich nie będzie działo się najlepiej. Aneta i Olek wciąż będą się kłócić, a Chodakowski będzie korzystał z każdej okazji, aby uciec od synka, czym będzie doprowadzał swoją żonę do szału, bo zostanie ze wszystkim sama. Chodakowska będzie chodziła przemęczona i niewyspana, bo wystarczy jedno mruknięcie Boryska, aby Aneta zerwała się na równe nogi, przez co nawet w nocy nie zmruży nawet oka, a rankiem będzie musiała zerwać się do pracy. W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek zrozumie, że jego żona ma zdecydowanie za dużo na głowie i postanowi jej ulżyć. Chodakowski weźmie głęboko do serca słowa Anety i przygotuje dla niej wyjątkową niespodziankę!

W 1690 odcinku "M jak miłość" Olek za pośrednictwem Kasi (Paulina Lasota) przekaże Anecie kopertę, w której znajdzie się hotelowa karta. Oczywiście, Chodakowska w pierwszej chwili pomyśli, że Olkowi chodzi wyłącznie o seks, na którego brak skarżył się już ostatnio i będzie gotowa odpuścić sobie niespodziankę, ale pod wpływem szczerej rozmowy ze Stawską zgodzi się pójść zobaczyć, co przygotował dla niej mąż. W 1690 odcinku "M jak miłość" Aneta zjawi się w hotelu, a gdy otworzy drzwi do pokoju dozna szoku, gdyż Olek zarezerwuje wszechstronny i luksusowy apartament i jak się okaże będzie on wyłącznie dla niej! Po wejściu do sypialni Chodakowska zauważy swoją piżamę, kapcie i karteczkę od męża i już zrozumie, że Olek wynajął pokój specjalnie dla niej, aby w końcu mogła się wyspać!

- Słodkich snów. Kocham cię. Olek - przeczyta Aneta, którą prezent od męża niesamowicie poruszy!

Chwilę później w 1690 odcinku "M jak miłość" szczęśliwa Aneta sięgnie po telefon i zadzwoni do Olka, aby podziękować mu za przepiękną niespodziankę. Oczywiście, Chodakowska zacznie zamartwiać się, czy Olek sam sobie poradzi z Boryskiem, ale Chodakowski uspokoi ją, że ze wszystkim sobie poradzi, a ona w tym czasie ma skupić się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach!

- Halo, no i co dotarłaś na miejsce? - spyta zadowolony Olek.

- Dotarłam, nie wierzę, że wpadłeś na coś takiego. Jesteś kochany. A jak wy sobie dacie radę? Może poproś Paulinę, aby została na wieczór? - zasugeruje Aneta.

- Nie, nie ma takiej potrzeby. Radzimy sobie świetnie. Niczym się nie przejmuj, możesz się odstresować, wyspać, zrelaksować - uspokoi ją.

- O dziękuję kochanie. Poczekaj, bo ktoś puka - ucieszy się.

- Puka, bo zamówiłem ci masaż. Miłego wieczoru, pa! - zdradzi Chodakowski.

Tuż po masażu w 1690 odcinku "M jak miłość" Aneta ponownie skontaktuje się z Olkiem, aby podzielić się swoimi wrażeniami i wypytać o Boryska. Chodakowski ponownie zapewni żonę, że ze wszystkim daje sobie radę, ale oczywiście nie przyzna się jej, że musiał skorzystać z pomocy Marcina (Mikołaj Roznerski). Jednak Aneta i tak wszystko wyczuje i po drzemce w hotelu wróci do domu, aby zobaczyć jak mają się jej chłopaki!

- Olek, jak mi dobrze po tym masażu. Już się czuję jak nowonarodzona. A wy jak się macie? - przyzna zrelaksowana Chodakowska.

- No w zasadzie to... całkiem nieźle sobie radzimy. Przepraszam, muszę kończyć. Dobrej nocy, pa! - skwituje.

M jak miłość odcinek 1690 ZWIASTUN. Olek odkryje kim naprawdę jest niania. Śmiertelnie chory Jakub ukryje przed Kasią swój stan
Najnowsze