M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Rogowski pożałuje, że ściągnął Ewę do przychodni. Nie obroni przed nową szefową nawet Marysi - ZDJĘCIA

2022-11-09 8:55

W 1689 odcinku "M jak miłość" ku przerażeniu Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) jego nowa wspólniczka, współwłaścicielka przychodni w Lipnicy zacznie zaprowadzać swoje porządki! Lekarka Ewa Kalinowska (Anna Kerth) weźmie się nie tylko za fizjoterapeutę Łukasza (Jakub Józefowicz), który podpadł jej już pierwszego dnia, ale także za Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i samego Artura. Pracownicy ośrodka zdrowia w 1689 odcinku "M jak miłość" zaczną bać się Ewy, która będzie miała sporo zastrzeżeń do całego personelu medycznego. Rogowski pożałuje, że sprzedał Kalinowskiej cześć przychodni. Ale nie będzie już odwrotu!

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska w wiejskiej przychodni Artura Rogowskiego w Lipnicy poczuje się jakby miała ją na własność, jakby wspólnik nie miał zielonego pojęcia o prowadzeniu placówki medycznej na prowincji. Sposób zarządzania Ewy lecznicą od początku wyda się Rogowskiemu dość wymagający, bo Kalinowska nie będzie chciała pójść na żaden kompromis. Do tego w 1689 odcinku "M jak miłość" uzna, że jako nowa szefowa, wspólniczka Artura ma prawo krytykować nie tylko resztę personelu, ale także jego samego.

Ewa Kalinowska w 1689 odcinku "M jak miłość" stanie się wrogiem Rogowskich!

Twarde rządy Ewy zaczną się w 1689 odcinku "M jak miłość" od zwołanej przez nią odprawy, na której wyraźnie powie Arturowi i Łukaszowi co jej się nie podoba w ich podejściu do pacjentów. Wojciechowski kolejny raz przekona się, że szefowa szuka na niego haka, żeby wywalić go z pracy. Choć pacjenci doceniają doświadczenie i zaangażowanie fizjoterapeuty, to Ewa zacznie szukać dziury w całym.

Zresztą bezwzględna Ewa w 1689 odcinku "M jak miłość" skrytykuje pracę prawie wszystkich kolegów z lokalnej przychodni. Wytknie błędy również Rogowskim. Zarzuci Arturowi,że nie sprawdza się jako dyrektor lecznicy i internista, a do tego spóźnia się do pracy razem z żoną Marysią, wystawiając tym samym cierpliwość chorych na próbę, lekceważąc pacjentów. Tym samym oberwie się także Marysi, która w przychodni jest nie tylko pielęgniarką, ale i recepcjonistką. Nikt w 1689 odcinku "M jak miłość" nie domyśli się co, a właściwie kto się kryje za zachowaniem Ewy.

Podejrzana znajomość Ewy i Argasińskiego w 1689 odcinku "M jak miłość"

Później w 1689 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Ewa Kalinowska jest bliską znajomą Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), który zwróci się do niej z prośbą o przysługę związaną z Łukaszem. Okaże się, że to właśnie Argasiński doradził Ewie zakup przychodni. Mimo, że Rogowski wcześniej znał Kalinowską jako specjalistkę kardiologa ze szpitala w Warszawie, to nie będzie miał pojęcia, że Ewa jest specjalną wysłanniczką Argasińskiego do Grabiny!

M jak miłość. Jagoda dla Tadeusza zmieni wygląd! Przejmie też firmę Kiemlicza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze