M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Barbara pokaże Basi zdjęcie prawdziwego dziadka. Bolesne wspomnienia o Zenku Łagodzie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-25 10:26

W 1689 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) ujawni Basi (Karina Woźniak) jedną z pilnie skrywanych rodzinnych tajemnic! Na cmentarzu przy grobie Zenona Łagody (śp. Emil Karewicz) wyzna wnuczce, że to on był biologicznym ojcem Marysi (Małgorzata Pieńkowska), czyli jej prawdziwym dziadkiem. Basia w 1689 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie pojąć dlaczego tak długo żyła w kłamstwie, matka ukrywała przed nią prawdę o dziadku. Ale wyznanie Barbary pociągnie za sobą bolesną opowieść o miłości sprzed lat, o rozstaniu z Zenkiem, ciąży młodej, porzuconej Basi. Ostatnie zdjęcia Łagody ujrzą światło dzienne. Zobacz już teraz te sceny w GALERII z 1689 odcinka "M jak miłość" i WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Barbary, którą w 1689 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie pozna jej wnuczka Basia będzie miała duży wpływ na decyzję 13-letniej Rogowskiej o rozstaniu z ukochanym Dawidem (Iwo Wiciński). Seniorka rodu Mostowiaków zabierze Basię na cmentarz, na grób Zenka Łagody i właśnie tam powie wnuczce, że Marysia wcale nie była córką Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), że o Zenek był jej biologicznym ojcem. W jednej chwili serce Basi rozpadnie się na kawałki, poczuje się oszukana nie tyle przez babcię, ile przez matką, która  całe życie ukrywała przed nią prawdę.

Przeciwko Marysi w 1689 odcinku "M jak miłość" Basia skieruje całą swoja złość, więc Barbarze nie pozostanie nic innego jak opowiedzieć całą, smutną historię tragicznej miłości do Łagody. Pokaże wnuczce zdjęcia swoje i Zenka sprzed lat, wyznając przy tym jak wiele wycierpiała przez człowieka, z którym chciała spędzić życie. - A to jest jedno z ostatnich jego zdjęć. Zenek był bardzo przystojny. Zawsze takie elegancki...

- Babciu, ale ty też pięknie wyglądałaś. Byłaś w nim szaleńczo zakochana? - Basia zauważy z jaką czułością seniorka patrzy na fotografię Łagody.

- Byłam... I nadal, mimo wszystko, mam do niego wiele sentymentu - Barbara w 1689 odcinku "M jak miłość" wróci pamięcią nie tylko do chwil spędzonych z Zenkiem, ale także i okoliczności poznania Lucjana. - Nie rozumiem. Ja bym czegoś takiego nie wybaczyła. Zostawił cię samą, z dzieckiem!-oceni nagle Basia, nie znając jeszcze całej prawdy o związku babci i Zenka.

- Ale on nie wiedział, że ja byłam w ciąży. A potem tak się życie ułożyło. A tu już jestem na zdjęciu z dziadkiem...To Lucjan był największą miłością mojego życia. I prawdziwym ojcem dla wszystkich moich dzieci. Ale spotkałam go tylko dlatego, że tamten wybrał inne życie. Ale w twoim wypadku tak nie może się stać. Prawdziwa miłość potrafi przetrwać wszelkie próby czasu i każde rozstanie - poradzi wnuczce Basi, która w 1689 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedziała, że musi pozwolić Dawidowi na wyjazd do USA.

- Czyli jeżeli mamy być razem, to i tak będziemy - doda Basia nieco oszołomiona historią Barbary i Łagody sprzed blisko sześćdziesięciu lat. Dobrej rady w 1689 odcinku "M jak miłość" udzieli także córce Marysia. - No oczywiście... Musisz wierzyć w to, że będziesz szczęśliwa, że jest dobrze. Tak jak jest, jest dobrze.

M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
M jak miłość. Barbara pokaże Basi jej prawdziwego dziadka. Ostatnie zdjęcie Zenka Łagody przywoła bolesne wspomnienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze