M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Dawid zapowie Basi, że odchodzi. Smutne pożegnanie nastolatków na cmentarzu - ZDJĘCIA

2022-11-11 10:40

W 1689 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) usłyszy od Dawida (Iwo Wiciński), że nie będą dłużej razem. Młody Jaszewski zostawi 13-letnią córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) na cmentarzu, tuż po tym jak wyzna, że lada moment wyjedzie do USA, by rozwijać karierę fotografa. Już od dawna para nastolatków tworzy związek na odległość, ale w 1689 odcinku "M jak miłość" okaże się, że teraz Dawida i Basię będą dzieliły tysiące kilometrów i ocean. Serce Basi rozpadnie się na kawałki na wieść o wyjeździe Dawida do Ameryki. Czy rozstaną się już na dobre? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rozstanie Basi i Dawida w 1689 odcinku "M jak miłość" nastąpi bardzo niespodziewanie, ale oznacza, że przez jakiś czas ulubiony wątek miłosny młodych bohaterów z Grabiny zejdzie na dalszy plan. Od kilku miesięcy miłość 13-latków rozgrywa się na odległość, bo Dawid mieszka z matką, Olgą Jaszewską (Małgorzata Lewińska) w Warszawie, tam chodzi do szkoły, a do Basi przyjeżdża tylko w odwiedzi. Niestety coraz rzadziej.

Na początku nowego sezonu "M jak miłość" związek tej pary był już poważnie zagrożony. Doszło do tego, że Basia mocno przeżywała tortury Dawida, który zwyczajnie się nad nią znęcał. Aż wreszcie, w 1667 odcinku "M jak miłość" Jaszewski otwarcie oskarżył 13-latkę o zdradę. To było ostatnie spotkanie Basi i Dawida w Grabinie. Potem widywali się tylko podczas krótkim wizyt chłopaka w domu Mostowiaków, które nie zostały nawet pokazane w serialu. 

W 1689 odcinku "M jak miłość" jak grom z jasnego nieba na Basię spadnie wyznanie Dawida o wyjeździe z Polski! Ukochany córki Rogowskich przyjedzie do Grabiny, żeby spędzić z nią trochę czasu. Podczas spaceru po wsi para nastolatków dotrze na cmentarz. I właśnie to miejsce wybierze Dawid, żeby pożegnać się z Basią. Pochwali się dziewczynie, że udało mu się wygrać w konkursie roczne stypendium w prestiżowej szkole artystycznej w USA i będzie mógł rozwijać swój talent fotograficzny.

Ale sukces Dawida w 1689 odcinku "M jak miłość" wcale Basi nie ucieszy. 13-latka załamie się na samą myśl, że ukochany zostawi ją na tak długo, że przez rok nie będą się widywali. - Wziąłeś udział w tym konkursie i nawet mnie nie zapytałeś o zdanie! Nic mi nie powiedziałeś! Nie chcę, żebyś wyjeżdżał, słyszysz?! Nie zgadzam się! - rzuci z pretensją do chłopaka.

To w 1689 odcinku "M jak miłość" będzie kolejny poważny sprawdzian dla miłości Basi i Dawida. Dla widzów oznacza, że Karina Woźniak i Iwo Wiciński razem już nie będą się pojawiali na ekranie.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze