M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Basia zarzuci Marysi, że ukryła przed nią prawdę o dziadku! Rogowska wyprze się ojca - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-24 9:28

W 1689 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) dowie się od Barbary (Teresa Lipowska), że to nie zmarły Lucjan (śp. Witold Pyrkosz), ale także już nieżyjący Zenon Łagoda (śp. Emil Karewicz) był jej biologicznym dziadkiem. Córka Rogowskich przeżyje taki wstrząs na wieść, że nie jest wnuczką Mostowiaka, że w 1689 odcinku "M jak miłość" pełna żalu i pretensji zarzuci Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że całe życie ukrywała przed nią prawdę o dziadku. Poruszona tymi słowami Marysia wyprze się własnego ojca. Powie Basi,że nie było tak, jak jej przedstawiła babcia. Zobacz ZWIASTUN 1689 odcinku "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Los sprawi, że w 1689 odcinku "M jak miłość" Barbara nie zdoła dłużej milczeć przed 13-letnią Basią w sprawie jej biologicznego dziadka, którym był przecież Zenon Łagoda. Córka Marysi i Artura (Robert Moskwa) dorastała w przekonaniu, że jest wnuczką Lucjana, ale niespodziewanie dzięki babci pozna smutną historię sprzed lat, która wpłynie także na przyszłość Basi. Nie bez powodu zabierze wnuczkę na cmentarz i grób Zenka, prawdziwego ojca Marysi. 13-latka w 1689 odcinku "M jak miłość" mocno przeżyje rozstanie z ukochanym Dawidem (Iwo Wiciński), który tak jak kiedyś młody Łagoda wyjedzie do USA.

Seniorka rodu Mostowiaków w 1689 odcinku "M jak miłość" będzie próbowała pocieszyć Basię, że rozłąka z wielką miłością wcale nie oznacza, że jeszcze kiedyś się nie zakocha. - Mówiłaś mi, że pan Zenon był twoim pierwszym chłopakiem, ale nie wiedziałam, że nadal tu przychodzisz. Leży tutaj z synem? - zapyta zaskoczona córka Rogowskich przy grobie Łagodów.

- Tak, ale to inna tragiczna historia. To była moja wielka, młodzieńcza miłość. I chociaż potem wyjechał i tym mnie bardzo zranił, to nigdy o nim nie zapomniałam. Zresztą nawet nie mogłabym zapomnieć...

- Dlaczego?- Twoja mama by mi o tym przypominała...

- Mama? Ale jak to mama? Nie rozumiem...

- Właśnie. Tak przypuszczałam, że nic o tym nie wiesz. Nie wiem czy to ja ci powinnam o tym powiedzieć. Dziadek Lucek ożenił się ze mną jak byłam w ciąży z twoją mamą. Ale biologicznym ojcem Marysi był Zenek Łagoda. A Michał to jego syn i przyrodni brat mamy - wyzna Barbara, która w 1689 odcinku "M jak miłość" nie będzie do końca świadoma jak tę wiadomość przyjmie Basia, jak mocno wstrząśnie nią prawda o dziadku.

Zanim w 1689 odcinku "M jak miłość" Barbara zdąży uprzedzić Marysię, że powiedziała Basi kto był jej biologicznym dziadkiem, rozgniewana 13-latka zjaw się w domu z pretensjami, że matka nigdy wcześniej nie wspomniała jej o Zenonie Łagodzie. - Dlaczego mi nie powiedziałaś, kto jest moim dziadkiem?! Czemu to ukrywałaś? - krzyknie z wyrzutem Basia.

Słowa córki zranią Marysię, lecz w 1689 odcinku "M jak miłość" zachowa spokój i wyjaśni, że to nie do końca jest prawda. - Ja niczego nie ukrywałam... Moim tatą był dziadek Lucjan... Jego kochałam najbardziej na świecie - odpowie i tym samym wyprze się biologicznego ojca, którego prawie nie znała.

Nawet Barbara w 1689 odcinku "M jak miłość" w tym momencie nie zdoła załagodzić konfliktu między Marysią i Basią. - Pomyślałam, że powinna o tym wiedzieć. Zwłaszcza w tej sytuacji, w jakiej się teraz znalazła - wytłumaczy się przed córką, ale na niewiele się to zda.

M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze