M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Argasiński wykończy Łukasza? Wykorzysta Ewę do uknucia planu - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-28 20:57

W 1689 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) pokaże na co stać i udowodni, że wcale się nie zmienił. Po rozwodzie z Patrycją (Alżbeta Lenska) wydawało się, że podły ordynator pozwoli jej na szczęśliwe życie z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Nic bardziej mylnego, bo już w 1689 odcinku "M jak miłość" Argasiński przyjedzie do Grabiny, by zrealizować bezwzględny plan wobec Łukasza. Pomoże mu w tym wspólniczka Ewa Kalinowska (Anna Kerth), współwłaścicielka przychodni Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), którą profesor specjalnie po to przysłał na wieś. Co będzie knuł Argasiński? Zobacz WIDEO, które zapowiada ten wątek w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przyjazd Argasińskiego do Grabiny w 1689 odcinku "M jak miłość" będzie pierwszym etapem realizacji jego planu wobec Łukasza, do którego wciągnie swoją wspólniczkę, a właściwie szpiega Ewę Kalinowską. Niespodziewanie okaże się, że nowa szefowa Łukasza, współwłaścicielka wiejskiej przychodni w Lipnicy, która odkupiła od Artura Rogowskiego połowę jego udziałów, to bliska znajoma Argasińskiego sprzed lat. A może nawet była dla Jerzego kimś więcej niż przyjaciółką.

Specjalnie dla Ewy Kalinowskiej w 1689 odcinku "M jak miłość" Argasiński przyjedzie na wieś, żeby ustalić wstępne szczegóły jej dalszego. - Jak miło, że fatygowałeś się taki kawał drogi... - Ewa będzie zachwycona widokiem profesora, a na jego twarzy znów pojawi się charakterystyczny, wredny uśmieszek. - Cała przyjemność po mojej stronie...

Podczas obiadu Ewa Kalinowska w 1689 odcinku "M jak miłość" ujawni szczegóły współpracy z Argasińskim, który namówił ją na zakup przychodni Rogowskiego, żeby mieć tam swoją "wtyczkę", żeby na bieżąco wiedzieć co się dzieje u Łukasza i Patrycji. Ale o tym wspólniczka Argasińskiego jeszcze nie będzie miała pojęcia. - Jestem ci bardzo zobowiązana, że przekonałeś mnie akurat do tej przychodni. Naprawdę placówka w świetnej kondycji, funkcjonuje bez zarzutu.

- Mówiłem, ja nie rzucam słów na wiatr

- Myślę o podobnej inwestycji w Gródku. Rozpoznałam teren. Myślę, że spokojnie mogę działać na szerszą skalę. A jeśli chodzi o tę prośbę, w sprawie Łukasza Wojciechowskiego, jest aktualna? - zapyta nagle Ewa, a Argasiński w 1689 odcinku "M jak miłość" rzuci jej chłodne spojrzenie. Na razie nie wtajemniczy ją w swoje plany wobec Łukasza. Co więcej, nie wspomni ani słowem, że to Wojciechowski jest partnerem Patrycji, dla którego go zostawiła. - Tak - odpowie zdecydowanie profesor.

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" spotkania Argasińskiego z Ewą Kalinowską odsłonią kulisy spisku jaki uknuł podły ordynator. Dla wspólniczki Jerzego stanie się jasne, że musi mu pomóc w realizacji intrygi. Zażąda jednak za to pewnej przysługi. Początkowo to Argasiński będzie rozdawał karty w ich układzie, ale z czasem może się to zmienić.

- Ewa chce, żeby to była świetna przychodnia, ale to wszystko się dzieje dzięki Argasińskiemu, który bardzo jej pomógł w karierze. Są przyjaciółmi. Dużo o sobie wiedzą. Argasiński jest kimś do kogo ona ma duże zaufanie. Myślę, że jest ono odwzajemnione... Ewa Kalinowska to jest ktoś, kogo trudno rozszyfrować. Ma rozwinięte duże poczucie sprawiedliwości. A ponieważ doskonale wie od Argasińskiego kim jest Łukasz Wojciechowski, to wszystko napiętrza te relacje. Nie jest pewne kto kim steruje - Ewa Argasińskim, czy on nią - powiedziała Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze