M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Wspólniczka Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego. Ewa dostanie od ordynatora zlecenie na Łukasza - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-22 21:42

Niebezpieczny układ w "M jak miłość" połączy Ewę Kalinowską (Anna Kerth) i Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger)! Nowa wspólniczka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) z przychodni z Lipnicy już w 1689 odcinku "M jak miłość" okaże się bliską znajomą Argasińskiego, który bardzo pomógł jej w karierze. Teraz przyjdzie kolej na rewanż. Były mąż Patrycji (Alżbeta Lenska), który chciał zabić Łukasza (Jakub Józefowicz), z pomocą Ewy opracuje kolejny plan jak pozbyć się największego rywala. To właśnie dlatego zrobi z Ewy swojego szpiega! Ale celem Kalinowskiej od 1689 odcinka "M jak miłość" będą też Rogowscy, a nawet sam Jerzy. Zobacz WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość" i przekonaj się co będzie dalej.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ewa Kalinowska od 1689 odcinka "M jak miłość" zaprowadzi własne porządki w wiejskiej przychodni Rogowskiego w Lipnicy. Jako współwłaścicielka lecznicy, która kupiła od Artura połowę udziałów, będzie miała prawo do tego, by podejmować decyzję wpływające na pracę całego personelu. Nie tylko dla Łukaszem, który podpadł szefowej od pierwszego spotkania, ale także nad Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem od 1689 odcinka "M jak miłość" zaczną się zbierać czarne chmury.

Wspólniczka Rogowskiego w 1689 odcinku "M jak miłość" przyczepi się też do Marysi!

Doktor Kalinowska w 1689 odcinku "M jak miłość" zwoła odprawę personelu, na której głośno skrytykuje nie tylko pracę Łukasza, ale również Rogowskich. Małżonkowie będą w szoku, że Ewa wytyka im błędy, choć od lat prowadzą przychodnię, dbają o zdrowie mieszkańców, cieszą się szacunkiem pacjentów. - Nazbierało się parę spraw i problemów. Zwłaszcza jeśli chodzi o naszą wewnętrzną komunikację - Ewa otwarcie zarzuci Marysi, że nie sprawdza się w recepcji.

Nic dziwnego, że Rogowski w 1689 odcinku "M jak miłość" zacznie żałować, że sprzedał udziały w przychodni Ewie, którą zna jeszcze z czasów pracy w szpitalu w Warszawie, gdzie była kardiologiem. - Ewa zaczyna się szarogęsić - poskarży się Marysi, która poradzi mężowi, żeby nieco ochłonął i poczekał na rozwój wypadków. Ale jednego Artur nie będzie widział o wspólniczce, że Ewa jest szpiegiem Argasińskiego, bliską przyjaciółką Jerzego, który specjalnie przysłał ją do Lipnicy, by pomogła mu w sprawie Łukasza.

Tajne spotkanie Ewy z Argasińskim w 1689 odcinku "M jak miłość"

Później w 1689 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska spotka się z Argasińskim, żeby ustalić z profesorem szczegóły "przysługi", którą mu obiecała. - Ta twoja prośba w sprawie Łukasza Wojciechowskiego jest aktualna? - zapyta Jerzego, a ten potwierdzi, że muszą działać ostrożnie. Od tej chwili w 1689 odcinku "M jak miłość" celem Ewy i Argasińskiego będzie rewolucja w przychodni Rogowskiego.

- Ewa chce, żeby to była świetna przychodnia, ale to wszystko się dzieje dzięki Argasińskiemu, który bardzo jej pomógł w karierze. Są przyjaciółmi. Dużo o sobie wiedzą. Argasiński jest kimś do kogo ona ma duże zaufanie. Myślę, że jest ono odwzajemnione... Ewa Kalinowska to jest ktoś, kogo trudno rozszyfrować. Ma rozwinięte duże poczucie sprawiedliwości. A ponieważ doskonale wie od Argasińskiego kim jest Łukasz Wojciechowski, to wszystko napiętrza te relacje. Nie jest pewne kto kim steruje - Ewa Argasińskim, czy on nią - powiedziała Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

Co połączy Argasińskiego z Ewą w "M jak miłość"? Będą mieli romans?

Kolejne odcinki "M jak miłość" ujawnią na czym polega układ Argasińskiego i Ewy, bo nie od razu były mąż Patrycji powie przyjaciółce kim dla niego jest Wojciechowski.  - Nie powiedziałeś mi o jednej ważnej rzeczy. Łukasz Wojciechowski jest nowym partnerem Patrycji...

- Nie chcę skrzywdzić Patrycji - zapewni Jerzy.

- Sentymenty... Jeśli się uda, będziesz mi winien przysługę, profesorze... - postawi swoje warunki Ewa, która w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie chciała od Argasińskiego czegoś więcej. Zacznie go nawet uwodzić!

Łukasz w "M jak miłość" nie dowie się, że Ewa działa na zlecenie Argasińskiego

Czy w "M jak miłość" Łukasz domyśli się, że szefowa Ewa to szpieg nasłany na niego przez Argasińskiego? Nic z tych rzeczy. Będzie pewny, że Kalinowska go nie lubi, ale nie połączy niechęci współwłaścicielki przychodni ze swoim największym wrogiem.

- Łukasz ma teraz rodzinę na utrzymaniu, więc musi się sprawnie adaptować. Bo z dnia na dzień może tę pracę stracić. Według Łukasza Argasiński to jest ewidentnie zamknięty rozdział. Jest rozwód, Łukasz uratował mu życie. Są kwita i nie ma po co sobie wchodzić w drogę. Tak by się mogło wydawać - powiedział tajemniczo Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze