M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Argasiński nie odpuści Łukaszowi! Jego nowa szefowa Ewa to wspólniczka Jerzego. Zleci jej ważne zadanie - ZDJĘCIA

2022-11-08 21:57

W 1689 odcinku "M jak miłość" wyjedzie na jaw, że Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) mimo rozwodu wciąż nie zapomniał o Patrycji (Alżbeta Lenska) i znalazł sposób, by wtrącić się w życie byłej żony oraz Łukasza (Jakub Józefowicz). Znienawidzony kochanek Patrycji nadal będzie dla Argasińskiego wrogiem numer jeden. Dlatego właśnie przysłał do Grabiny swoją wspólniczkę. W 1689 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Ewa Kalinowska (Anna Kerth), nowa szefowa Łukasza, która kupiła od Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) część udziałów w przychodni, działa na zlecenie Argasińskiego. Dostanie od niego ważne zadanie! Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość, odcinek 1689" - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Sensacyjny zwrot akcji w 1689 odcinku "M jak miłość"! Ewa Kalinowska, nowa szefowa Łukasza, współwłaścicielka wiejskiej przychodni Artura Rogowskiego w Lipnicy okaże się specjalną wysłanniczką Jerzego Argasińskiego, który opracuje nowy plan jak zniszczyć szczęście Patrycji i jej młodego kochanka! Już kiedy Ewa, lekarka o specjalizacji z kardiologii, dołączyła do zespołu Rogowskiego jako jego wspólniczka, stało się jasne, że sprowadzi same kłopoty. Popchnęła Artura do drastycznych zmian i z miejsca zaczęła wprowadzać swoje porządki w ośrodku zdrowia. Od pierwszej chwili Ewa zwróciła uwagę na Łukasza i niemal od razu chciała go wyrzucić z pracy. Dopiero w 1689 odcinku "M jak miłość" okaże się co i kto kryje się za działaniem Ewy w przychodni!

Argasiński w 1689 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Ewą Kalinowską

Argasiński w 1698 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób jak namieszać w związku Patrycji i Łukasza, jak sprawić, żeby kontrolować życiem byłej żony. Wyjdzie na jaw, że Jerzy wcale nie pogodził się z rozwodem i tym, że ukochana wybrała Wojciechowskiego, z którym wychowuje syna. Dlatego z pomocą bliskiej znajomej, Ewy Kalinowskiej, zacznie pociągać za sznurki tak jak dawniej.

Z rozmowy Ewy z Argasińskimi w 1698 odcinku "M jak miłość" będzie wynikało, że to on doradził jej zakup udziałów w przychodni Rogowskiego. Mając w tym ukryty cel! Poza tym, jak podaje "Świat Seriali", Argasiński poprosi Ewę o pewną przysługę w sprawie Łukasza.

Właśnie wtedy w 1689 odcinku "M jak miłość" wspólniczka Rogowskiego zwoła pilną odprawę personelu, podczas której otwarcie skrytykuje Wojciechowskiego za to, jak wypełnia obowiązki fizjoterapeuty. Oberwie się także Arturowi za to, że broni nie tylko jego, ale i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która akurat tego dnia spóźni się do pracy. Ewa od 1689 odcinku "M jak miłość" zacznie siać grozę wśród pracowników przychodni. Skontaktuje się też z Argasińskim, żeby ustalić plan działania.

- Ta twoja prośba w sprawie Łukasza Wojciechowskiego jest aktualna? - zapyta Jerzego.

Podstęp Argasińskiego i Ewy w 1689 odcinku "M jak miłość" przeciwko Łukaszowi

Oczywiście ani Patrycja, ani Łukasz w 1689 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie dowiedzą się, że Ewa to dobra znajoma Argasińskiego, którą Jerzy na nich nasłał, żeby uprzykrzyła im życie. Jaki będzie miał w tym cel? Żeby Łukasz stracił pracę i by Patrycja musiała utrzymywać kochanka. Wtedy doceni to co dawał jej przez lata małżeństwa Jerzy.

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze