M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Nowa właścicielka przychodni zniszczy Łukaszowi życie! Wredna Ewa podejdzie Rogowskiego, żeby wywalić Łukasza - ZDJĘCIA

2022-10-05 11:53

Anna Kerth, która do obsady "M jak miłość" dołączy już w 1679 odcinku jako lekarka Ewa Kalinowska, nowa właścicielka przychodni wiejskiej w Lipnicy, od razu weźmie się za Łukasza Wojciechowskiego (Jakub Józefowicz). Od pierwszego spotkania młody rehabilitant podpadnie szefowej, która zostanie także wspólniczką Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), dyrektora przychodni. Nie dość, że Łukasz w 1679 odcinku "M jak miłość" zachowa się wobec Ewy wyjątkowo niegrzecznie, to jeszcze poczuje się zbyt pewnie w lecznicy, w której pracuje dzięki wujkowi Rogowskiemu i ciotce Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Nic dziwnego, że Ewa postanowi się pozbyć Łukasza! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1679 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowa szefowa Łukasza pojawi się w 1679 odcinku "M jak miłość" dość niespodziewanie! Ewa Kalinowska, lekarka o specjalizacji kardiologa, wcześniej zostanie wspólniczką Artura Rogowskiego, który jako dyrektor wiejskiej przychodni w Lipnicy, dbający o rozwój placówki i dobro pacjentów, uzna, że potrzebuje silnego wsparcia. Nie tylko szefa, który go odciąży w obowiązkach, ale także wybitnego specjalisty kardiologa. Wybór Rogowskiego padnie na Ewę Kalinowską, która przyjedzie do Lipnicy bez zapowiedzi. Artur także nie uprzedzi Łukasza, ani reszty personelu o tym, że zjawi się nowa współwłaścicielka przychodni.

Łukasz w 1679 odcinku "M jak miłość" pokłóci się z szefową Ewą o parking!

Pechowo dla Łukasza w 1679 odcinku "M jak miłość" lekarka Ewa będzie początkowo udawała zwykłą pacjentkę, żeby w ten sposób przekonać się na własne oczy jak działa przychodnia, jak personel medyczny traktuje chorych. Wojciechowski narazi się Ewie zanim jeszcze wejdzie do lecznicy, bo Kalinowska zajmie jego miejsce na parkingu. Jak podaje światseriali.interia.pl szefowa, nie zdradzając swojej tożsamości, zwróci uwagę Wojciechowskiemu, że przecież nigdzie nie ma informacji, że tylko on może tu parkować. - Wykupił je pan na własność? - zapyta.

- To miejsca przeznaczone jest dla pracowników przychodni - wyjaśni Łukasz, nieświadomy tego z kim rozmawia. Nowa współwłaścicielka przychodni w Lipnicy w 1679 odcinku "M jak miłość" doda złośliwie, że to błąd, który trzeba naprawić. - Miejsce przy wejściu powinno być zarezerwowane dla osób niepełnosprawnych albo dla poważnie chorych pacjentów. A tak się składa, że ja czuję się dziś wyjątkowo kiepsko...

Lekarka Ewa Kalinowska w 1679 odcinku "M jak miłość" będzie udawała pacjentkę Łukasza

Przed gabinetem Łukasza w 1679 odcinku "M jak miłość" Ewa spróbuje dostać się na wizytę bez kolejki, zapewniając Wojciechowskiego, że bardzo źle się czuje. Tyle tylko, że rehabilitant nie będzie chciał jej przyjąć. - Pan chyba nie rozumie, potrzebuję pilnej pomocy...

- Wszyscy ci państwo potrzebują pilnej pomocy. Niestety, będzie musiała pani poczekać. A jeśli to pani nie odpowiada, może pani złożyć na mnie skargę do szefa przychodni - Łukasz w 1679 odcinku "M jak miłość" zrobi się niegrzeczny, za bardzo opryskliwy, więc Ewa uzna, że Wojciechowski czuje się zbyt pewnie w placówce. Skoro szefem jest jego wujek, pracuje tu także jego ciotka Marysia.

Wspólniczka Rogowskiego pozbędzie się Łukasza z przychodni w 1679 odcinku "M jak miłość"?

Zaraz potem Rogowski w 1679 odcinku "M jak miłość" przedstawi Łukaszowi nową szefową, swoją wspólniczkę. Wojciechowski dowie się, że zadarł z lekarką, która może go zwolnić w każdej chwili. Na dodatek okaże się, że Ewa naprawdę potrzebowała pomocy, bo miała atak rwy kulszowej. Konflikt Łukasza z Ewą w 1679 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Kalinowska podejdzie Rogowskiego, zacznie wypytywać wspólnika o Wojciechowskiego, jakby chciała się go pozbyć. - Chłopak jest dość młody i pewnie ma niezbyt duże doświadczenie? Jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę?

Problemy Łukasza z Ewą w 1679 odcinku "M jak miłość" dopiero się zaczną. Anna Kerth już zapowiedziała na Instagramie, że jej bohaterka z "M jak miłość" będzie wyjątkowo wredna. A to może oznaczać tylko jedno - zniszczy Łukaszowi życie i karierę w przychodni za to, że ośmielił się jej sprzeciwić. Jakby tego było mało w 1679 odcinku "M jak miłość" źle zacznie się dziać w związku Łukasza i Patrycji (Alżbeta Lenska).

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze