M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Łukasz narazi się nowej szefowej przychodni! Dociekliwa Ewa przeprowadzi własne śledztwo w sprawie Wojciechowskiego - ZDJĘCIA

2022-09-30 17:21

W 1679 odcinku "M jak miłość" do życia Łukasza (Jakub Józefowicz) wkroczy, dość zdecydowanie, nowa szefowa, właścicielka przychodni wiejskiej w Lipnicy. Do obsady serialu dołączy z kolei Anna Kerth, która wcieli się w postać przełożonej Wojciechowskiego, a także Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich. Lekarka Ewa Kalinowska, która pojawi się niespodziewanie w 1679 odcinku "M jak miłość", nie zrobi najlepszego wrażenia na Łukaszu. Młody rehabilitant mocno się jej narazi. Ewa będzie udawała przed nim kogoś innego. Postanowi też przyjrzeć się bliżej Łukaszowi i zacznie własne śledztwo. Nie zwiastuje to niczego dobrego. Zobacz ZDJĘCIA z 1679 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Anna Kerth nową gwiazdą w obsadzie "M jak miłość"! 41-letnia aktorka znana z roli Gosi Zimińskiej w "Na Wspólnej" sporo namiesza w życiu Łukasza Wojciechowskiego, jego ukochanej Patrycji (Alżbeta Lenska) oraz Rogowskich, którzy pracują razem w wiejskiej przychodni w Lipnicy. Nie dość, że w tym samym czasie miłosna sielanka Łukasza i Patrycji nagle się skończy, bo pojawią się pierwsze zgrzyty w ich pozornie szczęśliwym związku, to jeszcze nowa współwłaścicielka lecznicy, która przybędzie znienacka, bez zapowiedzi, mocno da się Wojciechowskiemu we znaki.

Kim będzie Ewa Kalinowska, nowa bohaterka "M jak miłość" grana przez Annę Kerth?

Lekarka Ewa Kalinowska w 1679 odcinku "M jak miłość" będzie elegancką, pewną siebie kobietą sukcesu, ale wcale nie to zwróci uwagę Łukasza. Ich pierwsze spotkanie zacznie się bowiem dość niefortunnie. Młody rehabilitant, który pracę w przychodni dostał dzięki Rogowskim, został bowiem zatrudniony przez wujka, a zarazem dyrektora Artura, podpadnie nowej szefowej, gdy zacznie się wykłócać o miejsce parkingowe. Żeby było jeszcze ciekawiej Ewa nie od razu ujawni swoją tożsamość. Przed Łukaszem poda się za zwykłą pacjentkę.

Nowa szefowa przychodni w "M jak miłość" pozbędzie się Łukasza?

Pechowo dla Wojciechowskiego w 1679 odcinku "M jak miłość" odmówi jej przyjęcia na wizytę poza kolejnością, choć chora  będzie twierdziła, że źle się czuje, że bardzo cierpi. Postawa Łukasza sprawi, że doktor Kalinowska od razu postanowi dokładnie się przyjrzeć niepokornemu pracownikowi. Zacznie wypytywać o Łukasza w przychodni, zwłaszcza o jego doświadczenie zawodowe oraz formę zatrudnienia. Czyżby chciała się go pozbyć? Co połączy Łukasza z lekarką Ewą? Wszystko wyjaśni się już niebawem w kolejnych odcinkach "M jak miłość" na przełomie października i listopada.

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze