M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Szczęście Patrycji i Łukasza nie potrwa długo! Zacznie kręcić za jego plecami, bo z Argasińskim nie mogła- ZDJĘCIA, WIDEO

2022-09-30 23:04

W 1679 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) przekona się, że Patrycja (Alżbeta Lenska) nie jest z nim szczera. Sielskie życie w Grabinie, bycie matką Jasia (Aleksander Cacko) nie wystarczą ambitnej Patrycji, która po rozwodzie z Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger) postanowi zakosztować wolności, realizować swoje pasje i marzenia. Jako żona Argasińskiego zrezygnowała ze wszystkiego. Teraz w 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja obwieści Łukaszowi, że nie zważając na dziecko, rodzinę chce wrócić do dawnych planów. Wojciechowski nie będzie miał nic do gadania. Tak się skończy miłosna sielanka tej pary? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO jak potoczą się dalej ich losy.

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dopiero w 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja i Łukasz rozpoczną nowy etap wspólnego życia. Kilka dni po jej rozwodzie z Argasińskim opadną już emocje, wolna i szczęśliwa Patrycja dojdzie do wniosku, że nadszedł czas na to, żeby zawalczyła o siebie, by zaczęła realizować się nie tylko jako partnerka, gospodyni domowa i matka małego Jasia, ale także jako kobieta. Kiedyś dla męża Jerzego zrezygnowała z siebie, zawodowej kariery, ambicji i planów na przyszłość. Ale w 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja postanowi działać, żeby odzyskać to, co kiedyś straciła. Kiepsko się jednak za to zabierze, bo zacznie kręcić za plecami Łukasza.

Patrycji w 1679 odcinku "M jak miłość" nie wystarczy związek z Łukaszem i życie w Grabinie

I właśnie wtedy w 1679 odcinku "M jak miłość" pojawią się pierwsze zgrzyty w związku Patrycji i Łukasza. Odbędą trudną rozmowę, podczas której ona bez bez ogródek oznajmi Wojciechowskiego, że życie w Grabinie jej nie wystarcza, że zamierza wrócić do zawodu prawnika. Czy to oznacza, że będzie chciała znów zamieszkać w Warszawie?

Łukasz nie zgodzi się na plany Patrycji w 1679 odcinku "M jak miłość"

Po wielu latach przerwy w praktyce prawniczej w 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja podejmie zdecydowane kroki w tej sprawie, nie pytając Łukasza nawet o zdanie na ten temat. Wojciechowski poczuje jakby ukochana wcale się z nim nie liczyła. To nie jedyne trudne doświadczenie Łukasza tego dnia w 1679 odcinku "M jak miłość", bo narazi się też nowej szefowej, współwłaściciele wiejskiej przychodni w Lipnicy, Ewie Kalinowskiej (Anna Kerth). Nic dziwnego, że Łukasz zareaguje tak nerwowo na zawodowe plany Patrycji. Będzie martwił się nie tylko o ich związek, ale także o Jasia.

Czy Patrycja w "M jak miłość" wróci do Warszawy, żeby być prawnikiem?

- Patrycja bierze sprawy w swoje ręce, bo czuje więcej nadziei, czuje jakby nagle żyła, kochała, wiedziała co to znaczy być szczęśliwym. Powoli wychodzi na dobrą drogę - ujawniła Alżbeta Lenska w "Kulisach serialu M jak miłość". Jednocześnie dodała, że Patrycja nie zdecyduje się na powrót do Warszawy. - W Grabinie jest przecudownie, Patrycja zaczyna to doceniać i nie chce wcale wracać do miasta. Pokochała to miejsce!

Na szczęściu Patrycji i Łukasza w 1679 odcinku "M jak miłość" pojawią się rysy, ale ostatecznie dogadają się i dojdą do porozumienia w kwestii jej pracy. - Patrycja jest dumna z siebie i z Łukasza, że razem przetrwają, razem dadzą radę. Wierzy w nich i w Łukasza i w siebie i w Jasia. To jest taka siła, którą ma w sobie. Wystarczy po prostu cieszyć się każdym dniem - zapowiedziała Lenska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Najnowsze