M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Wzruszające pożegnanie Uli i Bartka z Barbarą i Mateuszem. Już nie wrócą? – ZDJĘCIA

2022-11-02 11:15

W 1687 odcinku "M jak miłość" nastąpi pożegnanie Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) z rodziną. Barbara (Teresa Lipowska) nie omieszka wymownie skomentować wyjazdu Lisieckich, którzy dopiero niedawno zarzekali się, że Grabina to ich miejsce na świecie, dlatego wyremontowali dom Mostowiaków. W 1687 odcinku "M jak miłość" Barbara nie będzie zachwycona wyjazdem bliskich, a kiedy zostanie sama przy słynnym stole w kuchni domu rodzinnego w Grabinie, poczuje, że już nic nie będzie takie samo.

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" nastąpi pożegnanie Uli i Bartka z rodziną. O pomyśle wyjazdu wspomną już w 1683 odcinku "M jak miłość", ale nastąpi spore zawahanie się. W końcu wyremontowali dom w Grabinie, opiekują się córeczką zmarłych Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Kalinka (Oliwia Kępka) wyjedzie razem z Lisieckimi i cała trójka zniknie na długo z Grabiny. Zanim to jednak nastąpi, w 1687 odcinku "M jak miłość" Ula tylko Mateuszowi wyzna, co jest powodem wyjazdu z kraju. Okaże się, że kobieta ma dość wiejskiego życia i czuje się przytłoczona. Woli nabrać dystansu za granicą.

- Liczę, że ten wyjazd rozjaśni mi coś w głowie... i jakimś cudem odkryję, co chcę w życiu robić, czym się zająć... - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Lisieckiej. Zwierzy się Mateuszowi, a on doskonale ją zrozumie. Sam musiał wyjechać po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka). - Ale co, jeśli wrócę tu za miesiąc i nic się nie zmieni? Wiesz, o co mi chodzi? - rzuci retoryczne pytanie Lisiecka. Koniec końców, ona i Bartek zaczną się pakować i szykować do wyjazdu. 

Barbara pożegna Lisieckich w 1687 odcinku "M jak miłość"

W 1687 odcinku "M jak miłość" Barbara ze smutkiem pożegna Ulę i Bartka. - I znowu mi się rozjeżdżacie... - westchnie Mostowiakowa, która ledwo odzyska wnuka, a będzie musiała żegnać kolejnych członków rodziny. Widać będzie, że bardzo jej z tego powodu smutno. - Uważajcie na siebie, moje dzieci... Bezpiecznej podróży. I koniecznie napiszcie, gdy już dotrzecie na miejsce - da błogosławieństwo Barbara, a Lisieccy znikną z "M jak miłość". Ula obieca babci, że będą w kontakcie. Póki co nie wiadomo jeszcze, kiedy widzowie znów zobaczą Ulę i Bartka. Nie padła jednak oficjalna informacja, że Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński nie pojawią się nigdy więcej w "M jak miłość". Jest więc nadzieja, że podobnie jak Mateusz, Lisieccy wrócą do rodzinnego domu po dłuższej przerwie i pobycie za granicą. 

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze