M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Ula tylko Mateuszowi wyzna, po co jedzie do Australii! Powód zwala z nóg – ZDJĘCIA

2022-11-03 8:52

W 1687 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) szczerze porozmawia z Mateuszem (Krystian Domagała), bo oboje znajdą się w dziwnym miejscu w życiu. Mostowiak przyjedzie do Grabiny po długiej nieobecności, a Ula podejmie decyzję o opuszczeniu rodzinnych stron. Decyzja Lisieckich zaszokuje wszystkich, bo przecież ledwo co wyremontowali dom i zaczęli pracę u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). W 1687 odcinku "M jak miłość" Ula przyzna się wreszcie, co naprawdę chodzi jej po głowie. Wyzna Mateuszowi powód wyjazdu do Australii.

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Mateusz szczerze porozmawiają, a w 1687 odcinku "M jak miłość" Lisiecka wyjawi powód, dla którego znika z Grabiny. Przecież wydawało się, że Lisieccy bardzo dobrze czują się na wsi, a epizod z chwilowym mieszkaniem w Warszawie, w ogóle nie wyszedł. Dlatego też zdecydowali się wyremontować dom w Grabinie i zatrudnić się u Tadeusza, który jest dobrym i wyrozumiałym szefem. Jak się okaże, to nie wystarczy, a Lisiecka zechce porozmawiać z Mateuszem, którego tyle nie było w Polsce! Młody Mostowiak wyjechał po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka) z Ethanem (Paweł Roman), a Barbara (Teresa Lipowska) przestała mieć regularny kontakt z wnukiem. Wreszcie Mateusz wróci do "M jak miłość" i nawet dojdzie do spotkania z niewierną Lilką. 

Ula wyzna Mateuszowi powód wyjazdu w 1687 odcinku "M jak miłość"

- Liczę, że ten wyjazd rozjaśni mi coś w głowie... i jakimś cudem odkryję, co chcę w życiu robić, czym się zająć... - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa zamyślonej Uli i okaże się, że wyjeżdża po to, by przemyśleć swoje dalsze życie, wybory i nabrać dystansu. Praca u sadownika przestanie ją zadowalać, mieszkanie w Grabinie też, a do tego Natalka (Marcjanna Lelek) zwierzy się z pewnych problemów, więc to ostatecznie popchnie Lisieckich do wyjazdu. 

- Ale co, jeśli wrócę tu za miesiąc i nic się nie zmieni? Wiesz, o co mi chodzi? - zapyta się Ula Mateusza w 1687 odcinku "M jak miłość", a on ze zrozumieniem pokiwa głową. Sam wyjechał, bo nie mógł już żyć w Grabinie po zdradzie Lilki i patrzeć na wszystko, co mu ją przypomina. 

Barbara pożegna Ulę i Bartka w 1687 odcinku "M jak miłość" 

- I znowu mi się rozjeżdżacie... - westchnie Mostowiakowa, która ledwo odzyska wnuka, a będzie musiała żegnać Lisieckich. - Uważajcie na siebie, moje dzieci... Bezpiecznej podróży. I koniecznie napiszcie, gdy już dotrzecie na miejsce - doda seniorka, a Ula obieca odezwać się, kiedy już dotrze do Australii. To będzie smutny moment dla Barbary. Czy Ula odnajdzie spokój i cel w życiu? Tego dowiemy się niebawem. 

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze