M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Marysia zamieszka z Magdą w siedlisku. Nie pozwoli, żeby dłużej była sama - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-09 10:56

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) powoli dojdzie do siebie po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i nadejdzie moment, w którym zmieni swoje życie. W siedlisku w Grabinie będzie mogła liczyć na wsparcie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która na specjalną prośbę Budzyńskiego otoczyła jego chorą na serce żonę opieką. To właśnie Rogowska w 1686 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, żeby zamieszkać z Magdą w siedlisku. Powodem będzie bezpieczeństwo Budzyńskiej, bo w Grabinie zacznie grasować groźny włamywacz. Jak Magda zareaguje na przeprowadzkę Marysi? Zobacz WIDEO z tych scen z 1686 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowe życie Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się w chwili gdy otrze łzy, weźmie się w garść, znajdzie w sobie siłę, żeby po zdradzie Andrzeja, po wiadomości, że mąż będzie ojcem dziecka Julii zawalczyć o swoją przyszłość. Zdradzona, okłamywana przez przyjaciół Magda nadal będzie w kiepskim stanie, ale odzyska nadzieję, że czas uleczy jej rany, że pozbiera się po ogromnym cierpieniu, jakiego przysporzył jej mąż.w "Kulisach serialu M jak miłość" już możemy zobaczyć odcinki, w których Magda powoli wprowadza zmiany i przełomową dla niej zapowiedź. -  To jest ten moment, kiedy zmieniam swoje życie...

Siedlisko Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość" niestety nie będzie już dla niej azylem spokoju, miejscem, w którym schowała się przed wszystkimi. A to za sprawą licznych gości, którzy zaczną ją odwiedzać. - A może ja bym chciała, żeby świat o mnie zapomniał. Żeby wszyscy o mnie zapomnieli! - powie Magda podczas rozmowy telefonicznej z Kingą (Katarzyna Cichopek). Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa.

W 1686 odcinku "M jak miłość" Marysia oraz Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) wpadną do siedliska z wizytą i poinformują Budzyńską, że w okolicy doszło ostatnio do serii włamań. Z tego powodu Rogowska zaproponuje swej niedoszłej synowej, która jest dla niej jak córka, że dla bezpieczeństwa może nawet przez jakiś zamieszkać z nią w pensjonacie. - Może będzie ci raźniej, jak będziesz miała kogoś obok... - Marysia w 1686 odcinku "M jak miłość" będzie gotowa przeprowadzić się do siedliska, lecz Magda odmówi.

Samotność Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość" nie będzie już problemem, oswoi się z tym, że być może resztę życia spędzi w otoczeniu bliskich osób, ale bez najważniejszej miłości - Andrzeja. Zda na siebie Magda nie będzie czuła żadnego zagrożenia. Nie wystraszy się opowieściami Marysi i Kisielowej o grasującym po Grabinie bandycie. I to będzie poważny błąd, bo w 1686 odcinku "M jak miłość" przestępca upatrzy sobie Magdę i jej wiejski dom. W decydującym momencie pojawi się jednak Andrzej!- To jest miejsce, w którym czuje się bezpiecznie. Pomimo tego, że jest to prezent od męża, to mimo wszystko jest to Magdy przestrzeń. Magda może liczyć na wsparcie przyjaciół. Może liczyć na wsparcie Maćka. Paradoksalnie będzie mogła liczyć także na wsparcie Andrzeja - zapowiedziała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość". To już pewne, że właśnie w obliczu tragedii Magda i Andrzej znów będą blisko. W 1686 odcinku "M jak miłość" spędzą nawet razem noc w siedlisku i będą się całować.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze