M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Andrzej uratuje Magdzie życie! To dlatego spędzi z nim noc - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-09 8:49

W 1686 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) uratuje Magdzie (Anna Mucha) życie! To on stanie znienacka na drodze bandyty, który zakradnie się do samotnej Magdy do siedliska! Niespodziewane pojawienie się Budzyńskiego spłoszy złodzieja, a może i mordercę! Magda będzie bardzo wdzięczna mężowi, że pojawił się obok w niej we właściwym momencie. Czy to dlatego zwaśnieni Budzyńscy spędzą wspólnie noc w 1686 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz ZDJĘCIA z tych scen z "Kulis serialu".

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda pocałuje Andrzeja - pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz ujawniamy jak do tego dojdzie! Okazuje się, dzięki informacjom z portalu swiatseriali.interia.pl, że Budzyński pojawi się w siedlisku w najważniejszym momencie! Nieznany typ "spod ciemnej gwiazdy" już będzie się szykował, aby zaatakować samotną Magdę, ale niespodziewane pojawienie się Andrzeja przepłoszy go. I Magda będzie bardzo wdzięczna mężowi...

Zacznie się od tego, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska)  1686 odcinku "M jak miłość" oraz Kisielowa  (Małgorzata Rożniatowska) poinformują Magdę, że w Grabinie ostatnio do serii włamań i siedlisko jest na to narażone. Rogowska zaproponuje nawet, że może zamieszkać z Budzyńską w pensjonacie, ale Magda będzie wolała zostać sama. I gdyby nie Andrzej mogłaby zapłacić za tę decyzję straszną cenę!

Już tego samego dnia wieczorem w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda wpadnie w panikę, bo zauważy w ogrodzie podejrzanego mężczyznę. Buzdyńska zadzwoni na policję, ale to Andrzej będzie na miejscu i spłoszy napastnika!

Małżonkowie ustalą w 1686 odcinku "M jak miłość", że Andrzej zostanie z nią w siedlisku dla jej bezpieczeństwa. Przy tej okazji mąż wyzna żonie, że bardzo za nią tęskni, a ona w odpowiedzi gwałtownie go pocałuje!

- Ja też... Boże, Andrzej, jak mogłeś? Jak mogłeś nam to zrobić?!

Czy instynktowna ochrona Magdy przez Andrzeja uratuje rozpadający się związek Budzyńskich? Dowiemy się śledząc wątek od 1686 odcinka "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Andrzej postawi Magdzie twardy warunek zanim otworzy pensjonat w siedlisku! Odda żonie połowę majątku

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze