M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Kamil pogodzi Magdę i Andrzeja? Przekona ją jak bardzo Budzyński żałuje zdrady - ZDJĘCIA

2022-11-03 8:53

W 1686 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) postawi sobie za cel doprowadzić do pogodzenia Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Coraz bardziej żal mu będzie cierpiącego Budzyńskiego, który zacznie topić smutki w alkoholu, więc wstawi się za nim u Magdy. Jakby już nie dość namieszał w ich małżeństwie! Przecież to Kamil wziął na siebie zdradę Andrzeja, nakręcił spiralę kłamstw wokół nocy Budzyńskiego z Julią (Marta Chodorowska). Gryc w 1686 odcinku "M jak miłość" uzna, że tylko on może pogodzić Magdę i Andrzeja. Przekona przyjaciółkę, że jej niewierny mąż żałuje zdrady i nigdy nie przestał jej kochać. Co na to Magda? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" pogodzą się dzięki Kamilowi? To były ukochany Magdy, który kiedyś walczył z Budzyńskim o jej serce, chciał nawet zniszczyć ich ślub, kilka tygodni po rozstaniu z małżonków wyruszy do siedliska w Grabinie z misją, by połączyć przyjaciół. Co prawda Kamil w 1686 odcinku "M jak miłość" wciąż nie będzie pewny czy Magda wybaczyła mu kłamstwa w sprawie zdrady Andrzeja, ciąży Julii, ale zaryzykuje, bo sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Andrzej zacznie pić w kancelarii, żeby jakoś uśmierzyć ból po odejściu Magdy, a ona podejmie decyzję, że zostanie w siedlisku i tu rozpocznie nowe życie, bez męża.

Kamil w 1686 odcinku "M jak miłość" znajdzie nową pracę dla Magdy

Cierpienie Budzyńskich w 1686 odcinku "M jak miłość" poruszy Kamila do tego stopnia, że postanowi zrobić wszystko, co w jego mocy, by ratować ich małżeństwo przed rozwodem. Jak podaje światseriali.interia.pl pretekstem do odwiedzin u Magdy w siedlisku będzie nowa praca, którą znajdzie dla przyjaciółki u kolegi prawnika w innej kancelarii za świetną pensję.

- Znajomy prawnik, porządny gość, z porządnej kancelarii, szuka, to znaczy szukał kompetentnej sekretarki z dużym doświadczeniem. Wynegocjowałem superwarunki, zaczynasz od lipca. Tu masz komplet informacji - przekaże Magdzie, ale przy okazji w 1686 odcinku "M jak miłość" poruszy drażliwy temat zdrady Andrzeja, który będzie miał dziecko z Julią. Kamil nie będzie miał pewności jak Magda zareaguje na jego słowa, ale stanie w obronie Budzyńskiego.

Kamil w 1686 odcinku "M jak miłość" wstawi się za Andrzejem u Magdy! Ostro zareaguje

- Możesz mnie zabić, ale muszę to powiedzieć... Andrzej popełnił straszny błąd, ale bardzo cię kocha. Nie wierzę, że to mówię, ale kocha cię do szaleństwa! Daj mu szansę, daj tę cholerną szansę sobie, wam... - poprosi przyjaciółkę Gryc, który w 1686 odcinku "M jak miłość" tak jak reszta znajomych będzie się łudził, że Magda i Andrzej pogodzą się, że ich małżeństwo przerwa. Ale Budzyńska szybko zakończy rozmowę z Kamilem o niewiernym mężu. Nie będzie nawet w stanie myśleć o tym, że mogliby znów być razem po tym jak bardzo ją skrzywdził. Gryc nie odpuści jednak tak łatwo.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze