M jak miłość, odcinek 1686: Przerażające odkrycie Anity o Andrzeju. Znajdzie sposób, żeby pozbyć się Julii

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1686: Przerażające odkrycie Anity o Andrzeju. Znajdzie sposób, żeby pozbyć się Julii

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Przerażające odkrycie Anity o Andrzeju. Znajdzie sposób, żeby pozbyć się Julii

2022-11-02 20:48

W 1686 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) pierwsza odkryje w jak opłakanym stanie jest Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), który po rozstaniu z Magdą (Anna Mucha) nie zniesie nawet myśli, że ciężarna Julia (Marta Chodorowska) pracuje po sąsiedzku. Żeby unikać kochanki, która urodzi mu dziecko Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" zacznie pić coraz więcej, nawet w pracy! Opróżnione butelki po wódce w jego gabinecie w kancelarii znajdzie właśnie Anita, która zorientuje się, że już od tygodni szef powoli stacza się na dno, wpada w alkoholizm. Pijaństwo to będzie jedyny sposób Andrzeja, by pozbyć się Julii raz na zawsze! Czy mu się uda?

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Pijany Andrzej Budzyński w 1686 odcinku "M jak miłość" wzbudzi odrazę w Julii Malickiej, która natknie się na niego przypadkiem w biurowcu, gdzie oboje pracują i w jednej chwili zrozumie, że prawnik nie nadaje się na ojca jej dziecka. Już nie będzie chciała Andrzeja, choć od miesięcy knuje z przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) jak złapać go na ciążę. Postarała się nawet, by uwierzył, że jest ojcem jej dziecka, choć wyniki testów na ojcostwo wzbudziły podejrzenia Budzyńskiego.

Andrzej upije się, żeby Julia się od niego odczepiła

Od rozstania Magdy i Andrzeja w 1686 odcinku "M jak miłość" minie już kilka tygodni, a on wciąż nie będzie mógł sobie poradzić ze świadomością, że żona być może nigdy mu nie wybaczy, że już nie odzyska ukochanej. By uśmierzyć ból, a jednocześnie uniknąć rozmowy z Julią, kłopotliwych spotkań w windzie, zacznie coraz częściej sięgać po alkohol. Osiągnie swój cel, bo Malicka zwyczajnie będzie omijać pijanego Budzyńskiego szerokim łukiem.

Przyjaciele w 1686 odcinku "M jak miłość" zobaczą pijanego Andrzeja w kancelarii

Zaniepokojeni zachowaniem Andrzeja w 1686 odcinku "M jak miłość" będą nie tylko koledzy z pracy, Adam Werner (Jacek Kopczyński), Kamil (Marcin Bosak) i Piotrek (Marcin Mroczek), ale także Anita, która znajdzie w gabinecie przełożonego sporą kolekcję butelek. Do tego Budzyński przyjedzie pijany do pracy, co Werner od razu wyczuje, mimo, że przyjaciel będzie udawał trzeźwego. - Mówię wam, mam węch jak pies gończy. Nasz Andrzejek znów jest "na bani" - zacznie plotkować Werner, zamiast pomóc Andrzejowi skończyć z pijaństwem.

Anita w 1686 odcinku "M jak miłość" powie wszystkim, że Andrzej pije!

Kamil nie zorientuje się, że Budzyński coś wypił, lecz Anita w 1686 odcinku "M jak miłość" przyzna, że nie pierwszy raz widzi go w takim stanie. - Bo świetnie się maskuje. Ale Adaś ma rację. I to już trwa kilka tygodni - doda, ale nie wspomni o butelkach po wódce w gabinecie szefa. Werner w 1686 odcinku "M jak miłość" uzna, że Andrzej ma prawo się napić, żeby się znieczulić. Lecz sprawy zajdą za daleko, skoro pijany będzie przychodził do kancelarii niemal każdego dnia.

Przyjaciele Budzyńskiego w 1686 odcinku "M jak miłość" postanowią interweniować, ale próba rozmowy z Andrzejem skończy się nagłym wybuchem gniewu pijanego męża Magdy.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze