M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Iwona i Aleksandra znajdą zastępstwo za Janka! Nowy przystojniak zawróci seniorkom w głowach? – ZDJĘCIA

2022-10-28 9:03

W 1685 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Iwona (Hanna Śleszyńska) znajdą zastępstwo za Janka (Wojciech Kalarus), który najpierw zrobił duże wrażenie, a potem okazało się, że to sekciarz, oszust i manipulant, który o mało co nie wykończył matki Olka (Maurycy Popiel) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Seniorki długo pozostaną samotne, bo do ich dwuosobowej ekipy dołączy tajemniczy, młody i przystojny Tymon (Mateusz Lisiecki)! W 1685 odcinku "M jak miłość" okaże się, że cała trójka ma podobne zainteresowania, a Aleksandra i Iwona będą pod wrażeniem nowego znajomego!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku "M jak miłość" Aleksandra i Iwona nie nacieszą się wspólnymi chwilami tylko we dwie. Przyjaźń seniorek została wystawiona na trudną próbę, a wszystko za sprawą Janka, który na początku kreował się na poważnego, ustatkowanego, miłego i dobrego mężczyznę, a potem wyszło na jaw, że jest zamieszany w sekstę, przez którą Aleksandra niemal straciła kontakt z bliskimi! Na szczęście seniorki z pomocą Marcina i Olka rozprawiły się z podłym Jankiem, grożąc, że ujawnią jego szemrane działania i wpadnie w niezłe kłopoty. Dało to efekt, bo póki co nie zapowiada się na to, by Wójcik znów namieszał w życiu Aleksandry. To nie oznacza jednak, że kobiety zaczną się nudzić, bo już niebawem dołączy do nich nowy znajomy! 

Aleksandra i Iwona poznają Tymona w 1685 odcinku "M jak  miłość" 

Do przyjaciółek dołączy Tymon, młody i rezolutny mężczyzna, który od razu załapie z seniorkami dobry kontakt. Tymon w 1685 odcinku "M jak miłość" pochwali się paniom swoimi sportowymi umiejętnościami i wszyscy wybiorą się na wspólny trening. Co ciekawe, wierni fani "M jak miłość" mogą kojarzyć już skądś mężczyznę, a to dlatego, że grał już w hicie TVP2! Aktor Mateusz Lisiecki występował kiedyś u boku Roberta Moskwy, czyli serialowego Artura. Lisiecki grał wtedy kardiologa w przychodni w Lipnicy. Teraz zaprezentuje się u boku Hanny Śleszyńskiej i Małgorzaty Pieczyńskiej, ale nie wiadomo jeszcze czy tajemniczy Tymon zawita do wątku matek Marcina, Olka i Anety na dłużej. 

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze