M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Iwona i Aleksandra połączą siły. Wykończą Janka i jego sektę – ZDJĘCIA

2022-10-24 15:36

W 1680 odcinku "M jak miłość" Iwona (Hanna Śleszyńska) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) połączą siły i raz na zawsze rozprawią się z Jankiem (Wojciech Kalarus) i jego sektą. Seniorki podejdą mężczyznę, by zdobyć dowody na jego niepodważalną winę w manipulacji ludźmi. W 1680 odcinku "M jak miłość" umówią się z byłym partnerem Chodakowskiej i wyciągną z niego wszystko! Janek szybko zorientuje się, że znalazł się w pułapce, a Iwona i Aleksandra są górą! Dadzą wrogowi niezłą nauczkę, wykończą jego i sektę!

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" Iwona i Aleksandra odzyskają dobre humory, bo ostatnio bywało między nimi różnie. Matka Anety (Ilona Janyst) jako jedna z pierwszych osób sygnalizowała, że Chodakowska dała się omotać dziwnym ludziom i zaufała Jankowi bezgranicznie, a on to wykorzystuje! Na szczęście Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) wkroczyli do akcji, a Aleksandra sama przejrzała na oczy. W 1680 odcinku "M jak miłość" seniorki nie pozostawią jednak sprawy bez nauczki dla Janka. Osobiście umówią się z byłym partnerem Oli i podejdą go jak nigdy! Panie umówią się w mieszkaniu Anety i Olka, by obgadać szczegóły.

- A gdzie ten Janek właściwie pracuje? Czym on się zajmuje? Oprócz manipulowania ludźmi - zapyta się Iwona w 1680 odcinku "M jak miłość", a w jej głowie już zrodzi się plan. Aleksandra opowie jej o pracy byłego partnera w londyńskiej firmie i obie umówią się na spotkanie, by zebrać na niego haki! 

Iwona i Aleksandra załatwią sektę Janka w 1680 odcinku "M jak miłość" 

- (...) Kochana, musisz pamiętać, że każda akcja rodzi reakcję - powie ostro Janek i na to włączy się Iwona. - Jak myślisz, co powiedzieliby twoi klienci, ci wszyscy ważni prezesi spółek na informację, że po godzinach jesteś zwykłym sekciarzem? - zapyta wprost matka Anety. - Chciałam ci tylko powiedzieć, że całe nasze spotkanie nagrałam - oznajmi Ola i pokaże telefon z gotowym plikiem. - Takie nagranie nie ma żadnej mocy dowodowej - powie ostro Janek. - W światle prawa nie, ale dla mediów społecznościowych wręcz odwrotnie - powie Iwona. - Znalazłyśmy na twojej stronie internetowej listę kluczowych klientów, a na twoim profilu konkretne osoby, do których mogłybyśmy to nagranie wysłać. Do twojego szefa w Londynie też - doda matka Marcina i Olka. - Jeśli to zrobicie, spotkamy się w sądzie - skwituje Janek. - Świetnie, chętnie razem z sądem przyjrzymy się działalności twojego stowarzyszenia - doda na koniec Iwona, a Janek zrozumie, że to pułapka, nie ma już wyjścia i musi raz na zawsze odpuścić Aleksandrze i więcej się do niej nie zbliżać. Seniorki zdecydowanie wygrają tę wojnę.

M jak miłość odcinek 1680 ZWIASTUN. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Zostawi testament i zabierze broń z agencji!
Najnowsze