M jak miłość

M jak miłość. Będzie zdrada u Anety i Olka?! Nie powie o kochance, bo będzie się bał, że straci wszystko – WIDEO

2022-10-27 13:26

Olek (Maurycy Popiel) zdradzi Anetę (Ilona Janyst)?! Wszystkie znaki w "M jak miłość" wskażą na to, że Chodakowski będzie miał bardzo trudne zadanie, by nie oprzeć się pewnej pięknej kobiecie, która niemal zamieszka w jego domu! Aneta często słyszała, że jest zbyt zaborcza, zazdrosna, a teraz odpuści i to będzie błąd! Pod jej dachem ponętna blondynka zacznie adorować lekarza, składać mu seks propozycje i rzucać dwuznacznymi tekścikami. Niebawem w "M jak miłość" Olek zostanie osaczony. Zdradzi żonę z nową sympatią?

Olek zdradzi Anetę?! Trudna próba dla Chodakowskiego z "M jak miłość"

Chociaż małżeństwo Chodakowskich uchodzi za udane, nie da się ukryć, że Olek ma na koncie spore przewinienia, oszustwa i zdrady. Nie był wierny np. Magdzie (Anna Mucha), a "skoki w bok" lekarza przyczyniły się do rozpadu związku. Z Anetą póki co nie zdarzyła się sytuacja, kiedy przekroczyłby granicę, ale już niebawem w "M jak miłość" wszystko zmieni się za sprawą ponętnej Pauliny (Elżbieta Trzaskoś). Olek będzie nalegał na nianię, gdyż Aneta też chce być czynna zawodowo, a on nie wrobiłby się z obowiązkami w pracy i domu. Z tego powodu zatrudnią nianię, a Aneta postara się wybrać taką, która najmniej mogłaby podobać się mężowi. Niestety zostanie wprowadzona w błąd, bo na pierwszej rozmowie Paulina zaprezentuje się jako skromna i dość nieokrzesana osoba, a do pracy zacznie przychodzić jakby była gwiazdą!

- Podejrzliwa i zazdrosna Aneta na pewno nie zgodzi się na to, by była to niania, która ewentualnie spodobałaby się mężowi - przyznaje Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Paulina robi bardzo dobre wrażenie na Anecie, wydaje się zaangażowana. Widać, że ma tzw. rękę do dzieci, jest młoda, ale nie tak całkiem niedoświadczona - tłumaczy swoje pierwsze wrażenie serialowa Aneta. - Kiedy Aneta orientuje się, że Paulinie jest jednak bliżej do tych kryteriów Olka, to jej troszeczkę mina rzednie - tłumaczy Janyst. 

- Chodakowscy ulegają pierwszemu wrażeniu, jakie robi na nich Paulina. Natomiast szybko okazuje się, że Paulina ma swój podstępny plan, który zamierza zrealizować w domu Chodakowskich - mówi Popiel i wiadomo już, że niania naprawdę sporo namiesza. Przy Anecie będzie grała dobrą i miłą, profesjonalną, a kiedy tylko zostanie z Olkiem sam na sam, zacznie go ostro podrywać! 

Ostre sceny podrywu w domu Chodakowskich. Olek z "M jak miłość" oprze się Paulinie?

Niania nie będzie się krępowała, by chodzić po domu w skąpych strojach, rzucać dziwne aluzje i dotykać Olka! Dojdzie nawet do tego, że zaproponuje intymne spotkanie obu braciom Chodakowskim! - (...) Myślę, że żona Olka niczego nie zauważy, bo jestem dyskretna w swoich działaniach - mówi aktorka, wcielająca się w rolę Pauliny w "M jak miłość". - Olek wie jak trudno znaleźć dobrą nianię i za wszelką cenę nie chce się jej pozbyć. Patowa sytuacja! - podsumowuje Maurycy Popiel i wiadomo już, że niania Paulina wywróci życie Chodakowskich do góry nogami! 

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze