M jak miłość

M jak miłość. Psychopatka w domu Chodakowskich! Oferta trójkąta z Olkiem i Marcinem to dopiero początek - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1685 odcinku "M jak miłość" do domu i życia Chodakowskich wkroczy nowa postać. Będzie nią niania Boryska Paulina (Elżbieta Trzaskoś), która zrobi na wszystkich doskonałe wrażenie, ale tak naprawdę okaże się psycholką! Dziewczyna ma skryty plan i zrobi wszystko, aby pod przykrywką opieki nad Boryskiem (Tymon Szkopek) go zrealizować. Gwiazdy "M jak miłość" ujawniły, że gorąca niania zabierze się nie tylko za doktora Olka (Maurycy Popiel) Chodakowskiego, ale i za jego brata Marcina (Mikołaj Roznerski)! Sprawdź, co mówią na WIDEO z "Kulis M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Psychopatka w domu Chodakowskich! Zakradnie się pod płaszczykiem opieki nad Boryskiem - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Za długo chyba w "M jak miłość" nie kręcił się wokół Chodakowskich żaden psychopata.  I scenarzyści zafundowali nam nową postać, która również ma coś nie tak z głową, ale wrażenie robi doskonałe. Paulina wygra casting na nianię Boryska, a kiedy stanie się już domownikiem, pokaże na coś stać. To co widać na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ aż przyprawia o ciarki...

Paulina w 1685 odcinku "M jak miłość" przybiegnie do Chodakowskich na casting prosto z siłowni. Wyglądać więc będzie na aktywną, skromną dziewczynę, która ma doskonałe podejście do dzieci. Psychopatka będzie doskonała w tej roli, bo oszuka nawet Anetę (Ilona Janyst)!

- Paulina robi bardzo dobre wrażenie na Anecie. Widać, ż jest zaangażowana, widać że ma tzw. dobrą rękę do dzieci...  Jest młoda, ale nie całkiem niedoświadczona... - zdradza Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

Niania Boryska w "M jak miłość" okaże się niebezpieczną psychopatką!

Olek w "M jak miłość" będzie Pauliną absolutnie zachwycony i jak pisaliśmy jako pierwsi dość łatwo da się omamić tej mrocznej stronie seksownej niani. Paulina tylko jemu zdradzi, że jest mistrzynią tańca na rurze, a kiedy zacznie przesyłać mu półnagie ZDJĘCIA, stanie się jasne, że dziewczyna na swój ukryty cel. Co więcej, ona nie skończy na Olku, zaproponuje seks w trójkącie z Marcinem!

We troje też możemy spędzić miło czas - zaproponuje Paulina w "M jak miłość" braciom Chodakowskim.

- Chodakowscy ulegają pierwszemu wrażeniu, jakie robi na nich Paulina - zdradza Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Natomiast szybko okazuje się, że Paulina ma swój podstępny plan, który zamierza zrealizować w domu Chodakowskich.

- Jego brat jest bardzo przystojny, ale Olek ma sobie coś tajemniczego i chyba ta tajemnica mnie bardzo pociąga - wyjaśnia Trzaskoś w "Kulisach M jak miłość". - Poza moimi słabościami do mężczyzn jestem naprawdę dobrą nianią - tłumaczy swoją bohaterkę grająca ją aktorka. - Myślę że żona Olka nic nie zauważy, bo jestem bardzo dyskretna w swoich staraniach. Ale gdyby się tak złożyło, myślę, że znalazłabym plan B

O co będzie chodziło nowej psychopatce w "M jak miłość", która wkradnie się do domu Chodakowskich i zagra rolę niani idealnej? O pieniądze, o Olka lub Marcina i pieniądze, czy jeszcze coś "chodziło jej będzie po głowie"? Przekonamy się śledząc wątek od 1685 odcinka serialu!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1686: Julia już nie będzie chciała Andrzeja, bo stoczy się na samo dno! Budzyński po zdradzie zostanie sam

M jak miłość. Terror w domu Anety i Olka! Chodakowska ustawi rodzinę, żeby chodzili jak w zegarku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze