M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Lilka przegra casting na opiekunkę syna Anety i Olka! Chodakowscy nie zatrudnią jej z jednego powodu

2022-10-26 12:11

W 1685 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 14.11.2022 o 20.10 w TVP2) Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) przeprowadzą casting na opiekunkę dla Boryska (Tymon Szkopek). W przesłuchaniu weźmie udział wiele różnych kobiet, a jedną z nich okaże się Lilka (Monika Mielnicka), która będzie miała mocną kartę przetargową. W 1685 odcinku „M jak miłość” niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała) wypadnie na castingu bardzo dobrze, ale ostatecznie Chodakowscy nie zgodzą się jej zatrudnić. Zaważy na tym jeden szczegół! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku „M jak miłość” opieka nad Boryskiem spędzi Anecie i Olkowi sen z powiek. Co prawda, Chodakowscy będą mogli liczyć na pomoc babć – Iwony (Hanna Śleszyńska) i Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), ale nawet to okaże się zbyt mało, gdy Olek całymi dniami będzie siedział w klinice, a Aneta również zdecyduje się na powrót do pracy. Chodakowscy będą przemęczeni, a obowiązki domowe i opieka nad synkiem same się nie załatwią. Z tego względu w 1685 odcinku „M jak miłość” Aneta i Olek postanowią zatrudnić nianię, która choć trochę odciążyłaby ich w opiece nad Boryskiem. Chodakowscy zorganizują casting, na który zgłosi się wiele młodszych i starszych, atrakcyjnych i nieco mniej urodziwych, a także doświadczonych i niekompetentnych dziewczyn, wśród których znajdzie się również Lilka!

W 1685 odcinku „M jak miłość” przesłuchanie dziewczyn będzie szło Chodakowskich bardzo opornie, gdyż nie będą mogli dojść do porozumienia w wyborze odpowiedniej kandydatki. Olkowi będą podobać się młode i ładne dziewczyny, z kolei Aneta będzie stawiała na starsze i bardziej doświadczone kobiety, w efekcie czego jak podaje swiatseriali.interia.pl Chodakowscy nie tylko nie zatrudnią żadnej z nich, ale jeszcze ostro się pokłócą!

- To nie są wybory miss! – wyrzuci mężowi Aneta.

- A może właśnie o to chodzi, co? Odrzucasz wszystkie młode i ładne dziewczyny... - wytknie jej Olek.

- A ty wszystkie starsze i doświadczone! Myślisz, że powierzę swoje dziecko jakiejś wydekoltowanej małolacie? – zdenerwuje się Chodakowska.

- Kochanie, ja kompletnie nie zwracam uwagi na dekolty... Za to ty obsesyjnie! – stwierdzi, czym jeszcze bardziej rozwścieczy żonę.

- Chcesz powiedzieć, że jestem obsesyjnie zazdrosna, tak? – przyzna oburzona w 1685 odcinku „M jak miłość”.

Wtedy w 1685 odcinku „M jak miłość” skłóconym Chodakowskim z pomocą przyjdzie Marcin (Mikołaj Roznerski). Mąż Izy (Adriana Kalska) zauważy na drzwiach „Naszego Zielonego Sadu” ogłoszenie, w którym dziewczyna będzie szukała pracy jako opiekunka dla dziecka, a jej dodatkowym atutem będą studia z psychologii. Chodakowski poleci studentkę Anecie i Olkowi, którzy nawet zaproszą ją na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie zdecydują się jej zatrudnić! W 1685 odcinku „M jak miłość” Aneta szybko rozpozna w dziewczynie Lilkę – niewierną żonę Mateusza, która zdradziła go i zostawiła dla starszego i bogatszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman) i w ramach lojalności z Mostowiakami nie zgodzi się jej przyjąć do pracy. Mimo że Lilka wypadnie na rozmowie bardzo dobrze i od razu spodoba się Chodakowskim, którzy po raz pierwszy zgodnie uznają, że idealnie nadawałaby się jako opiekunka dla Boryska…

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze