M jak miłość, odcinek 1684: Ula i Bartek rzucą pracę u Tadeusza i z dnia na dzień wyjadą! Lisieccy opuszczą Grabinę na dobre?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1684: Ula i Bartek rzucą pracę u Tadeusza i z dnia na dzień wyjadą! Lisieccy opuszczą Grabinę na dobre?

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Ula i Bartek rzucą pracę u Tadeusza i z dnia na dzień wyjadą! Lisieccy opuszczą Grabinę na dobre?

2022-10-21 11:41

W 1684 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) rzucą pracę u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski)! Kiemlicz pomógł im w najgorszym momencie życia, kiedy nie mieli właściwie nic, a teraz Ula zadecyduje, że jest przytłoczona Grabiną, praca w firmie sadownika ją nudzi i potrzebuje zmiany. W 1684 odcinku "M jak miłość" Lisieccy zrezygnują z pracy, a Tadeusz straci dwóch pracowników... Małżeństwo z dnia na dzień podejmie decyzję o wyjeździe i ostatecznie zniknie z Grabiny. Kiedyś w ogóle wrócą?

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1684 odcinku "M jak miłość" zrezygnują z pracy u Tadeusza. Przypomnijmy, że to właśnie Kiemlicz dał im możliwość zarobków, po fatalnych sytuacjach, które spotkały małżeństwo w Warszawie. Lisieccy nie poradzili sobie w stolicy, gdzie Ula roznosiła ulotki w stroju pandy, a Bartek próbował zapewnić im mieszkanie, raczej z marnym skutkiem. Oboje postanowili wrócić do Grabiny, Barbara (Teresa Lipowska) popchnęła ich do rozbudowy rodzinnego domu, a Tadeusz dał możliwość zarobienia pieniędzy. Niestety jeszcze w 1683 odcinku "M jak miłość" Ula wyzna mężowi, że czuje się przytłoczona i odczuwa bezsens. Do tego dojdą problemy z Natalką (Marcjanna Lelek), bo Lisiecka dowie się, że siostra ma pewne problemy. 

- (...) Ostatnio jestem jakaś rozbita, totalnie zagubiona. Nie wiem, co ze sobą zrobić. Praca u Tadeusza... - powie wprost Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" i wcale nie będzie musiała kończyć. - Już cię nie kręci? - dopowie Bartek i trafi w punkt. 

Ula i Bartek rzucą pracę u Tadeusza w 1684 odcinku "M jak miłość", ale to dopiero początek zmian

Lisieccy zrezygnują z pracy u Kiemlicza, który tym sposobem straci aż dwóch pracowników. Kiedyś pomagała mu także Ola (Justyna Karłowska), w której sadownik był zakochany, ale ona odeszła i na pewno nie wróci do Grabiny. Na szczęście Tadeusz będzie mógł liczyć na pomoc Jagody (Katarzyna Kołeczek), a ich relacji cały czas kibicują Barbara (Teresa Lipowska) i Modry (Stefan Friedmann). Ula i Bartek w 1684 odcinku "M jak miłość" postanowią wyjechać, zdystansować się i odpocząć. Na jak długo? To pytanie pozostaje otwarte, bo nie wiadomo jeszcze, kiedy te postaci wrócą do "M jak miłość". Zdradzamy, że Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński znikną nawet na kilka miesięcy. Ich powrót do Grabiny po czasie, wydaje się jednak prawdopodobny. 

M jak miłość. Jagoda odtrąci Tadeusza, bo jest dla niej za gruby!
Najnowsze