M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Maciek wyjedzie z Warszawy razem z Magdą! Nie będzie chciał znać Budzyńskiego – ZDJĘCIA

2022-10-06 9:56

W 1681 odcinku "M jak miłość" odkrycie przez Magdę (Anna Mucha) zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek), pociągnie za sobą spore konsekwencje. Nic nie będzie takie jak dawniej, a w aferę Budzyńskich wtrąci się Maciek (Franciszek Przanowski) i nie pozwoli, by matka całkiem się załamywała. W 1681 odcinku "M jak miłość" Maciek również wyprze się Andrzeja, opuści mieszkanie w Warszawie i razem ze zranioną Magdą, będą leczyć rany w siedlisku. Nastolatek nie wybaczy prawnikowi, że przez niego musi patrzeć na cierpienie Magdy.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Maciek stanie murem za zdradzoną Magdą. Budzyńska jeszcze w 1677 odcinku "M jak miłość" wyniesie się z mieszkania w Warszawie i wyjedzie do siedliska. Emocje jednak nie opadną, a Budzyńska nie da rady przeżyć faktu, że ukochany uprawiał seks z Julią (Marta Chodorowska)! Od Budzyńskiego odwróci się również Maciek i nie wybaczy mu faktu, że przez niego Magda tak bardzo cierpi. Nastolatek pokaże, że można na niego liczyć, bo zacznie pomagać matce w codziennym czynnościach, jak m.in. gotowanie. Syn udowodni, że zawsze pomoże w potrzebie i tym samym odwróci się od prawnika zdrajcy. Chociaż postawa Maćka będzie godna podziwu, to Andrzej tak łatwo się nie podda. Jeszcze w 1681 odcinku "M jak miłość" osobiście uda się do siedliska, bo żona przestanie odbierać od niego telefony.

Andrzej nie przestraszy się Maćka w 1681 odcinku "M jak miłość" i przyjedzie porozmawiać z Magdą

- Zrobiłem ci zakupy... Nie ma z tobą żadnego kontaktu, nie odbierasz telefonów i zwyczajnie umieram z niepokoju – oznajmi Andrzej, chociaż zakupy nie zrobią wrażenia na zdradzonej Magdzie. - A nie przyszło ci do głowy, że zwyczajnie... nie życzę sobie kontaktu z tobą? Nie chcę, żebyś tu przyjeżdżał, nie chcę z tobą rozmawiać, nie chcę też twoich zakupów! - wścieknie się Magda i da do zrozumienia mężowi, że nie ma szans na wybaczenie i dłuższą rozmowę. 

- Musiałem się upewnić, że wszystko z tobą jest w porządku... I, Magda, jeśli nadal nie będziesz odbierać ode mnie telefonów, to... będę tu przyjeżdżał za każdym razem... - powie pewny swego prawnik w 1681 odcinku "M jak miłość", ale kobieta się nie ugnie.- Żeby sprawdzić, czy jeszcze żyję? Jak widzisz - żyję... - rzuci oschle do Budzyńskiego i nie będzie mowy o powrocie do domu. Budzyńska zostanie w siedlisku, a Maciek będzie jej pomagał. Niestety wszystko wskazuje na to, że do rozwodu jest bliżej niż dalej, bo także w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zwierzy się Kindze, że ma zamiar rozwieść się z mężem...

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze