M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Rozdzierające pożegnanie Magdy i Andrzeja. Nie będą mogli się od siebie oderwać - ZDJĘCIA

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) pożegnają się. Wtedy zobaczymy rozdzierającą serce scenę, w której kochający się Budzyńscy nie będą mogli się od siebie oderwać! Ale nic się w tym momencie ich życia nie da zrobić. Załamana Magda nie będzie w stanie dłużej ciągnąć małżeństwa z Andrzejem, a on nadal będzie uwikłany w ciążę Julii (Marta Chodorowska) i jeszcze nie będzie umiał się z tym uporać. Jak - kochający się przecież - Magda i Andrzej będą się żegnać w smutku i złości i wielkiej miłości w 1681 odcinku "M jak miłość" - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej przyjedzie do Magdy do siedliska. Budzyński przywiezie zakupy i będzie chciał na własne zobaczyć, jak Magda znosi ich rozstanie i straszną wieść o jego rzekomym ojcostwie dziecka Julii. To będzie bardzo smutne spotkanie i postawa zdradzonej żony sprawi, że Andrzej zrozumie, że nie ma tam już czego szukać. A jednak na koniec, kiedy będą się żegnać wszyscy widzowie będą płakać. Jak oni się kochają - zobacz to w GALERII ZDJĘĆ!

Jak widzisz: "Żyję"!

- Zrobiłem ci zakupy... Nie ma z tobą żadnego kontaktu, nie odbierasz telefonów i zwyczajnie umieram z niepokoju – powie zmartwiony Andrzej, kiedy Magda nie będzie chciała nawet go wpuścić w 1681 odcinku "M jak miłość". 

- A nie przyszło ci do głowy, że zwyczajnie... nie życzę sobie kontaktu z tobą? Nie chcę, żebyś tu przyjeżdżał, nie chcę z tobą rozmawiać, nie chcę też twoich zakupów! 

- Musiałem się upewnić, że wszystko z tobą jest w porządku... I, Magda, jeśli nadal nie będziesz odbierać ode mnie telefonów, to... będę tu przyjeżdżał za każdym razem... 

- Żeby sprawdzić, czy jeszcze żyję? Jak widzisz - żyję...

Depresja Magdy, rozpacz Andrzeja 

Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" tak naprawdę będzie w fatalnym stanie. Czas zdradzona żona Andrzeja będzie spędzała głównie w łóżku. Ucieczka w sen to będzie jedyny sposób Magdy, aby udźwignąć zdradę męża. Ale tak naprawdę to będą pierwsze objawy depresji, które wzmocnią się, kiedy podła Sylwia nagra jej wiadomość o "dziecku Andrzeja". Ale i tak, nawet tak złamana Magda będzie patrzeć z miłością na odchodzącego męża. 

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego! Afera z Julią skończy się w sądzie?

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze