M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Nowa lekarka zawróci Łukaszowi w głowie! Od początku zaiskrzy między Wojciechowskim i doktor Ewą – ZDJĘCIA

2022-10-03 12:20

W 1679 odcinku "M jak miłość" w przychodni w Lipnicy, gdzie na co dzień pracują Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) i od niedawna Łukasz (Jakub Józefowicz), pojawi się nowa lekarka. Doktor Ewa (Anna Kerth) zjawi się, by wprowadzić nowe porządki w placówce, a pierwsze spotkanie z Wojciechowskim od razu pokaże, że między tą dwójką pojawią się iskry! W 1679 odcinku "M jak miłość" lekarka zainteresuje się fizjoterapeutą i zacznie wypytywać o niego pracowników! Łukasz i rozwiedziona Patrycja (Alżbeta Lenska) pokłócą się, ale czy to ma związek z nową znajomością syna Marty (Dominika Ostałowska),

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1679 odcinku "M jak miłość" w przychodni w Lipnicy pojawi się doktor Ewa. Kobieta będzie miała za zadanie ocenić placówkę, personel i zaprowadzić dobre zmiany. Niestety szybko się okaże, że najbardziej zainteresuje się Łukaszem i jego zawodem fizjoterapeuty. Niestety, bo doktor Ewa początkowo nie będzie zachwycona pracą Wojciechowskiego, który dopiero niedawno dołączył do załogi przychodni, a dotąd pomagał ludziom w Warszawie, w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger). On i Patrycja przenieśli się jednak do Grabiny, dokładniej do leśniczówki, gdzie kiedyś mieszkali Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Teraz była żona Argasińskiego i syn Marty wiodą życie z daleka od miasta, ale wszystko może się wkrótce zmienić, bo w 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja wejdzie w konflikt z ukochanym, bo wymyśli, że ma zamiar wrócić do zawodu prawnika i w ten sposób zarabiać na życie. To nie spodoba się Wojciechowskiemu, który sądził raczej, że kobieta odda się wychowaniu małego Jasia (Aleksander Cacko).

Doktor Ewa namiesza w sprawach zawodowych Łukasza w 1679 odcinku "M jak miłość", ale nie tylko?

Nowa pani doktor pozna załogę przychodni w Lipnicy i najbardziej zainteresuje ją praca Łukasza. Oceni, że fizjoterapeuta chyba ma za dużo swobody w przychodni i może jego stanowisko wcale nie jest takie potrzebne, jak na początku zakładano?! Już przy pierwszym spotkaniu Łukasza i Ewy Kalinowskiej polecą iskry, ale czy i tym razem sprawdzi się powiedzenie "kto się czubi, ten się lubi"? Nie ma co ukrywać, że syn Marty gustuje w starszych od siebie kobietach, czego dowodem jest związek z żoną Argasińskiego. Romans z przyjaciółką Marty rozwinął się w miłość, a jej owocem jest syn Jaś. Ewa także będzie sporo starsza od Wojciechowskiego, więc może i tutaj pojawi się jakieś uczucie, wykraczające poza sferę zawodową? Póki co nie ma na to potwierdzenia, ale pewnym jest, że doktor Ewa pojawi się w Lipnicy nie bez powodu i namiesza w życiu Łukasza. Zagrożone może być nie tylko stanowisko mężczyzny w przychodni! 

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze