M jak miłość

M jak miłość. Patrycja i Łukasz wrócą do Warszawy? Nie pasują do leśniczówki w Grabinie. Fani zdecydowanie chcą powrotu Soni i Janka!

W "M jak miłość" szykują się wielkie zmiany? Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józegfowicz) wrócą do Warszawy, a do leśniczówki znów sprowadzą się Sonia (Barbara Wypych) z Jankiem (Tomas Kollarik)?! Dokładnie takiej zamiany miejsc życzą sobie fani! Zdaniem wiernych widzów "M jak miłość" Argasińska i Wojciechowski nie pasują do miejsca, w którym szczęście znaleźli najbardziej lubiani policjanci "M jak miłość". Czy to się wydarzy w nowym sezonie serialu? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość". Sonia i Janek wrócą do leśniczówki? Patrycja i Łukasz tam nie pasują - orzekli fani

Szykuje się wielka zmiana w "M jak miłość"? Fani jednogłośnie orzekli, że nie widzą miejsca dla Patrycji i Łukasza w leśniczówce! Na profilu superseriale.pl na Facebooku zapytaliśmy widzów "M jak miłość" czy dla Sonie i Janka jest jeszcze miejsce w leśniczówce i czy chcieliby ich powrotu do Grabiny. Odpowiedź była jednogłośna!

- Brakuje ich bardzo, taka fajna para przecież mogą kupić sobie jakiś domek Kisielowa dała Soni sporą kwotę na mieszkanie, w Grabinie tylko leśniczówka jest? Patrycja i Łukasz niech spadają z tej leśniczówki, nie pasują do niej!

Patrycja z Łukaszem do Warszawy, tam ich widzę.

Patrycja i Łukasz w "M jak milość" oddadzą leśniczówkę Jankowi i Soni?

Tylko jedna osoba napisała, że nie chce powrotu Soni i Janka do "M jak miłość". Wszyscy byli zgodni, że bardzo ich brakuje, a miejsce Argasińskiej z Wojciechowskim jest w stolicy, skąd uciekli do Grabiny. 

Tymczasem Patrycja w "M jak miłość" zapragnęła wrócić do zawodu prawnika. To prostą drogą prowadzi ją do Warszawy, bo trudno oczekiwać, że z leśniczówki codziennie będzie stawiała się w sądzie. Z kolei Łukasz narazi się nowej szefowej przychodni w Lipnicy, więc być może zapragnie powrotu na stare szpitalne "śmieci". Czy Patrycja z Łukaszem wyjada do Warszawy i zwolnią dom dla powrotu dla ulubionych policjantów "M jak miłość"? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1679: Marta i Patrycja spotkają się w sądzie! Pójdzie nie tylko o Łukasza

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze